varikosel ameliyatı ve hamilelik

52 gösterim
11 Mayıs 2017 sevgi sordu
Hocam eşim 2007 de varikosel ameliyatı oldu ve ben o ay hamile kaldım sonra bir yıl içinde ikinciye de kaldım ve 8 yıl oldu tekrar isitoyruz ama olmuyor varikosel nuksetmis midir
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> denizli 33 evli

1 cevap

12 Mayıs 2017 dralihatay cevapladı
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Başlık açıklayıcı, konu ile ilgili ve bir cümle şeklinde olmalıdır. Kısaltma kullanmayınız. Başlığa dikkat etmeniz gerekiyor.  Bu Google ve site içi aramalarında önemlidir. Buna dikkat etmez ve tekrar ederseniz cevap almama durumunuz olabilir.
Çünkü yazdıklarımı okumuyorsunuz, yazma kurallarına bakmıyorsunuz demektir. Bu durumda yazdığım cevabı da okumayacaksınız veya anlamayacaksınız manasına gelir. Soru sorduğunuz sayfanın kutucuk üzerindeki yeşil renkli 3 satırı okuyun ve uygulayın.
Başlığı değiştirmek için sorduğunuz sayfada sağ altındaki kalem ikonunu tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Gelelim sorunuza;

Çocuk olmamasının nedeni sadece varikosel değildir. Onlarca sebepten biridir.Ama elbette nüks etmiş olaiblir. Anlamak için doppler ultrason çektirmek gerekir.
Ayrıca spermiogram testi yaptırmanız lazım.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterde artar.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

81,492 soru

81,492 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sperm sperm testi sertleşme sertleşme sorunu sık mastürbasyon peniste hissizlik spermiyogram ereksiyon cinsel perhiz penis ağrısı prostatit penis boyu idrar cinsel isteksizlik erken boşalma ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı üroloji perhiz testis ağrisi prostat iltihabı meni testosteron idrara sık çıkma bel soğukluğu peyronie mezi yanma hissi epididimit testis torsiyonu peniste eğrilik penis boyu problemi kasık ağrısı kronik prostatit mesane spermde gariplik penis eğriliği travma zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma sertleşmeme penis ucu tahriş yardımınıza ihtiyacım var doppler ultrason böbrek taşı enfeksiyon teşekkür cevabı istibra kızarıklık şişlik akıntı doppler sabah ereksiyonu penis kırılması peniste morarma hidrosel sünnet damar siğil masturbasyon porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane test sonucu testis sarkması hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi penis zedelenmesi travmatik mastürbasyon sendromu genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi usg ameliyat perhiz travma lütfen yardım ediniz kasık fıtığı sağ testis hiv şüphesi peniste leke tahlil sonuçları sari parcaciklar semen analizi varikosel ameliyatı idrar yanması testislerde ağrı
...