Hasta Odasına Hoş Geldiniz!

Soru Sormak için, Bir Soru Sor linkini kullanabilirsiniz.

       

Eski Hasta Odası Soru ve Cevap Panosu (115.000 Soru-Cevap)

Sevgili hasta ve okuyucularım.
Hepinize sağlıklı, mutlu bir yaşam dilerim. İnsan sağlığın kıymetini hasta olunca anlıyor. Sağlıkta ve hastalıkta, kişinin kendisini koruması lazımdır. Bu da bilgi sayesinde olur. İşte bu sayfanın amacı insanlara bu bilgiyi vermek ve onları daha mutlu ve güzel yaşamalarına bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.

Problemlerinizin çözümünde yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sizden hiç bir karşılık beklemeden; sadece Allah rızası kazanmak için hazırlanan bu sitede, soru soran ve okuyanların bir "ALLAH RAZI OLSUN" demesi bana fazlası ile yetecek ve artacaktır.

“Ben, buna karşı sizden bir ücret istemiyorum. Benim ücretim, ancak beni Yaratana aittir.” (Hûd Suresi Ayet: 51)

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

81,886 soru

81,886 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sperm testi sperm sertleşme sertleşme sorunu peniste hissizlik sık mastürbasyon cinsel perhiz penis ağrısı spermiyogram penis boyu ereksiyon prostatit idrar erken boşalma cinsel isteksizlik ağrı boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı perhiz üroloji testis ağrisi prostat iltihabı epididimit meni idrara sık çıkma testosteron spermde gariplik testis torsiyonu bel soğukluğu kronik prostatit peyronie mezi yanma hissi peniste eğrilik penis boyu problemi kasık ağrısı mesane peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak penis eğriliği travma sık idrara çıkma sertleşmeme damar tahriş penis ucu doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var penis zedelenmesi doppler ultrason böbrek taşı şişlik enfeksiyon teşekkür cevabı sabah ereksiyonu peniste morarma istibra kızarıklık akıntı travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması hidrosel sünnet siğil masturbasyon porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi sağ testis usg genital teşekkür sertlesme sorunu testis torbası sarkması peniste zorlama varikosel sonrasi ameliyat perhiz travma sari parcaciklar lütfen yardım ediniz kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe hiv şüphesi peniste leke
...