testiste yoğun kızarıklık

3 gösterim
21 Ocak 2010 emre ulus sordu
Hocam iyi çalışmalar;bu şikayetimle ilgili daha önce size soru sormustum cevabımıda almıstım.Özetlemem gerekirse 1-2 aydır testis bölgesinde kızarıklık şikayetim vardı.Sizinde önerinizle bir cildiye uzmanına başvurdum tahriş olabileceğini belirtti advantan krem birde kaşıntı ilacı verdi.1 aydır kullanmama rağmen hiçbir düzelme olmadı tekrar gittim doktoruma.kızarıklığın arttığını ancak bir anlam veremediğini söyledi.
selectra isimli bir ilaç kullanıyorum bu ilacı kesmemei bunun yapabileceğini belirtti.kan sonucları yarın acıklanacak.
ancak hocam ben üroloji uzmanınında görmesini istiyorum kendisinede iki kez basvurdum hiç bakmadan ikisindede beni cildiye uzmanına yönlendirdi.aklım cok takılıyor ne yapacağımı bilemiyorum 10 gün sonra kpss sınavım var ama sınava odaklanamaz hale geldim yol gösterirseniz minnettar kalırım.saygılarımla
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizin şikayetler için uroloji uzmanının yapacağı bir şey yoktur.
3 cü hatta 4 cü defa da gitseniz sizi cildiyeye gönderecektir.
Çünkü hastalığınız cildiye ilgili.
Haa geçemedi yine aynı doktora gidin. Doktor da değiştirmeyin.
Cildiyenin kullandığı pomatlar var biri iyi gelmezse diğeri iyi gelecektir. Başka bir şey varsa cilt doktoru sizi zaten başka bir yere gönderecektir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,907 soru

9,135 cevap

...