7 gösterim
17 Haziran 2009 misafir sordu
s.a sayın hocam 29 yaşındayım barsak gazları prostata baskı yapar mı. bazı geceleri küçük tuvalet dolayısıyla kalkmak zorunda kalıyorum.ve gaz çıkarıyorum küçük tuvaletimi de yapıyorum ama barsak gazı olmadığı zamanlarda okadar idrar için uyanmıyorum.birde makatta çatlak var bende bununda etkisi varmı.barsaklarımda çok gaz oluyo sizce neden olabilir.cevabınız için şimdiden Allah razı olsun.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Lütfen başlık yazın. Bu kurallara aykırıdır.
Prostat iltihabı kabızlık ve gaz yapar. Bunun
akside doğrudur. Makat çatlağı kabızlık sebebi olabilir.
Siz bir gastroenteroloji uzmanına başvurun. Gaz giderici tedavi uygulanması lazım. Çünkü bu hem bağırsak için hem de prostat için gereklidir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,472 soru

82,464 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sağ testis penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...