penil tromboflebit

758 gösterim
17 Haziran 2009 serdar sordu
doktor bey merhaba,
rahatsızlığım nedeni ile geçen hafta içi gittiğim iki ayrı hekim iki ayrı teşhis koydu. ilk gittiğim doktor dorsal penil ven tromboflebit teşhisi koyarak 2 ay kullanımlı endol verdi. diğer hekim ise peyroni diyerek yine 2 yada 3 ay kullanmamı söyleyerek trental ve E vitamini verdi.

internetten baktığımda ben penil tromboflebit olduğunu düşünüyorum. ama diğer doktorun teşhisi de bu durumda kafamı karıştırdı.
benim sorum, verilen ilaçları aynı anda kullanmamın bir sakıcası olur mu ve sizin bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı.
teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Önce teşhis konulması lazım. Bu teşhisler birbiri ile taban tabana zıtlar.
Teşhis olmadan tedavi de olmaz. Bana kalırsa ilaçları kullanmaktan ziyade teşhis konulsun ondan sonra tedavi neyse yapılsın.
Bunun için penis renkli doppler çektirin. 3 cü bir doktora gitmenizde de fayda var. Yoksa insanın aklı karışıyor.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,469 soru

82,464 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...