İdrar Yolları

4 gösterim
17 Haziran 2009 Zafer sordu
Hocam öncelikle teşekkür ederim böyle bir hizmette bulunduğunuz için benim şikayetim sık idrara çıkma, idrarımı rahat yapamama ince ve çatallı işeme var.
İdrar yaptıktan sonra tam rahatlamada olmuyor. Yaklaşık 4-5 senedir çekiyorum bu hastalığı bazen hiç idrar yapamamaya kadar gidiyor bu sorun. Defalarca üroloji uzmanlarına gittim. İdrar tahlili yaptılar bol lokosit çıkıyor ultrasn normal çıkıyor idrar kültüründe mikrop üremesi görünmüyor. Ama bu illetten kurtulamıyorum. Ne olur ne yapmam konusunda yardımcı olun.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Hastalığınıza idrar tahlil, kültürü ve ultrasonla teşhis konulamıyorsa daha detaylı araştırmalara ihtiyaç olabilir. Mesela tomografi veya sistoskopi yapılabilir.
Müzmin mesane iltihabı veya mesane boynu darlığı ve mesane boynu yüksekliği araştırılması lazım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,469 soru

82,464 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...