sertleşme

5 gösterim
17 Haziran 2009 macar sordu
Merhaba hocam.
Yaklaşık 2 aydır aniden cinsel isteksizlik oluştu ve en ufak bir iyileşme göremedim. 1 hafta önce üroloji uzmanına gittim. Bana kan testi yaptırdı.
testler sonucunda ortaya çıkan rapor bendeki sorununun testosteron düşüklüğünden kaynaklandığı yönünde oldu.
Test sonucu : 72,20
İlaveten şeker ve kolestrol testi yaptırdım. Burda da kolestrol yüksek çıktı. (iyi olanı düşük)
Gittiğim doktor şu an bana bir iğne verdi, onuda yaptırdım. Bu iğneyi 15 gün sonra bir daha yaptıralım sonra yeniden ölçelim dedi. Şu an durumumda hiç değişiklik yok.
Hocam; böyle bir düşme bu kadar ani olabilir mi? İğne dışında tedavi varmı? Başka nedenler olurmu? Bu süreç ne kadar devam edebilir? Tam iyileşme olmayabilir mi? Çok teşekkür ederim Allah a emanet olunuz.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Testosteron düşüklüğünde testosteron hormonu iğne olarak veriliyor. Bu iğneyi 15 günde bir veya 1 ayda bir olmak üzere 3 ay kullanın.
Tesiri hemen görülmez.
Sonra tekrar tahlil yaptırırsınız.
Stres yapmayın. Stres şikâyetlerinizin artmasına neden olur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,469 soru

82,464 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...