cevabı tam alamadım

4 gösterim
17 Haziran 2009 özlem kara sordu
sayın hocam
ben dün size ultrason sonucumu yazmıştım
ona cevap almak istedim
tekrar yazıyom hocam sonuçlarımı
(tüm batın sonografi)
karaciğer normal konum ve büyüklüktedir
parankim ekojenitesi normaldir
portal ven hepatik ven ve koledok normal çaptadır
safra kesesi normal konum ve hacimdedir
duvar kalınlığı normal sınırlardadır
lümen içerisinde lezyon izlenmedi
hakkınızı helal edin hocam
zahmetleriniz için
işallah deyerlendirmenizi
yaparsınız hocam
allahım yar ve yardımcınız olsun
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Böbrekler geçirilmiş olan bir iltihaptan dolayı şişme varmış. Hali ile bu biraz böbrek fonksiyonunu bozmuştur. (Bakılmadan bir şey denilemez)
Ultrason için yazacağım bu kadar. Tedavi için uroloji doktorunun vereceği ilaçları kullanın. Ama cilt doktorunun vereceği ilaçlar için dün de dediğim gibi karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri yapılmalı.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,325 soru

82,324 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sperm sertleşme sorunu sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram cinsel perhiz penis boyu penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi prostat perhiz prostatit iltihabı üroloji testis ağrisi epididimit prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi penis boyu problemi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler sabah ereksiyonu testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı istibra kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe hiv şüphesi
...