varikosel

4 gösterim
16 Haziran 2009 gonyalı sordu
S.a hocam ben 7ay önce sol varikosel ameliyatı olmuştum ama 7 ay olmasına ragmen hala çok şiddetli agrılarım oluyor bu agrı neden hocam bazen agrılara dayanamaıyorum l kadar şiddetli agrıyor sizce ameliyatın bir faydası olmamış olabilir mi yoksa varikosel hala devam etmekte mi...?
Yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ederim.kolay gelsin..sizin gibi doktorlarımızı cok seviyoruz iyiki varsınız sizler olmasanız bizler çaresiz kalırız..size çok teşşekür ederim...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
A.S. Ameliyatın faydası olup olmadığı ağrıya bakarak karar verilmez, anlaşılmaz. Ancak spermiogram tahlili ila anlaşılır.
Sol menü SSS ı okuyun. Çok ayakta durmak,i çok oturmak, ağır kaldırmak ve üşütmek varikosel ameliyatından sonra en sık ağrı yapan sebeplerdir.
Bunlara dikkat edin ve ağrı kesici kullanın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,476 soru

82,479 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron testis torsiyonu kronik prostatit mezi spermde gariplik penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sağ testis penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...