iktidarsızlık

1 gösterim
16 Haziran 2009 serdar sordu
sayın hocam insanlara bu sekilde yardımcı oldugunuz için size minnettarım
benim son bir aydır gelişen bir sertleşme problemim var. bu sure içinde bir defa yuksek atesten dolayı doktora gittim 1 tane iğne yapıp yolladı ve iyileştim.
duzenli bir sex hayatım yok partnerimle bazen 3 ay falan ayrı kalıyoruz. bunun bir etkisi varmıdır bilimiyorum ama. sık sık yasak ilişkiler yaşiyordum. en sonuncusunda bu problemle karsılastım.
ilk birleşme esnasında sertleşme var ama bosalmadan tekrar yumusama oluyor ve sonuca ulasamıyorum. ikinci birleşmeyi denemek saatler surebiliyor. bu nedenden dolayı partnerimden utanıyorum.
verdiginiz cevap için şimdiden tesekkurler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sık ilişkilerde yasak ilişkilerde yani kaçamaklarda psikolojik olarak bu şikâyetler meydana gelebilir.
Heyecan, stres, ruhi ve bedeni yorgunluluklar bu şikayetleri meydana getirebilir.
Cinsel hayatınızı bir düzene koymalısınız (nasıl olacağını siz bilirsini) Birazda küçük bir sakinleştirici kullanırsanız faydasını göreceksiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...