iktidarsızlık

1 gösterim
15 Haziran 2009 serdar sordu
sayın hocam insanlara bu sekilde yardımcı oldugunuz için size minnettarım
benim son bir aydır gelişen bir sertleşme problemim var. bu sure içinde bir defa yuksek atesten dolayı doktora gittim 1 tane iğne yapıp yolladı ve iyileştim.
duzenli bir sex hayatım yok partnerimle bazen 3 ay falan ayrı kalıyoruz. bunun bir etkisi varmıdır bilimiyorum ama. sık sık yasak ilişkiler yaşiyordum. en sonuncusunda bu problemle karsılastım.
ilk birleşme esnasında sertleşme var ama bosalmadan tekrar yumusama oluyor ve sonuca ulasamıyorum. ikinci birleşmeyi denemek saatler surebiliyor. bu nedenden dolayı partnerimden utanıyorum.
verdiginiz cevap için şimdiden tesekkurler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sık ilişkilerde yasak ilişkilerde yani kaçamaklarda psikolojik olarak bu şikâyetler meydana gelebilir.
Heyecan, stres, ruhi ve bedeni yorgunluluklar bu şikayetleri meydana getirebilir.
Cinsel hayatınızı bir düzene koymalısınız (nasıl olacağını siz bilirsini) Birazda küçük bir sakinleştirici kullanırsanız faydasını göreceksiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,852 soru

8,120 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik sertleşme sorunu boşalma varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma sperm testi penis ağrısı meni ereksiyon sorunu mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet damar siğil doppler makat hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi testis torsiyonu balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...