iktidarsızlık

7 gösterim
16 Haziran 2009 serdar sordu
sayın hocam insanlara bu sekilde yardımcı oldugunuz için size minnettarım
benim son bir aydır gelişen bir sertleşme problemim var. bu sure içinde bir defa yuksek atesten dolayı doktora gittim 1 tane iğne yapıp yolladı ve iyileştim.
duzenli bir sex hayatım yok partnerimle bazen 3 ay falan ayrı kalıyoruz. bunun bir etkisi varmıdır bilimiyorum ama. sık sık yasak ilişkiler yaşiyordum. en sonuncusunda bu problemle karsılastım.
ilk birleşme esnasında sertleşme var ama bosalmadan tekrar yumusama oluyor ve sonuca ulasamıyorum. ikinci birleşmeyi denemek saatler surebiliyor. bu nedenden dolayı partnerimden utanıyorum.
verdiginiz cevap için şimdiden tesekkurler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sık ilişkilerde yasak ilişkilerde yani kaçamaklarda psikolojik olarak bu şikâyetler meydana gelebilir.
Heyecan, stres, ruhi ve bedeni yorgunluluklar bu şikayetleri meydana getirebilir.
Cinsel hayatınızı bir düzene koymalısınız (nasıl olacağını siz bilirsini) Birazda küçük bir sakinleştirici kullanırsanız faydasını göreceksiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,427 soru

82,430 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi prostat perhiz prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe prostat iltihabi
...