Penisten zaman zaman gelen beyaz sı

3 gösterim
16 Haziran 2009 Serhan sordu
Merhaba,Çok yakın bir arkadasımın penisinden zaman zaman beyaz bir sıvı geliyor,bazende idrarırını yaparkez çok az bir sızlama oluyormuş.Ancak kendisi bir krem yoluyla masturbasyon yaptıgını soledi,internetten akıntı ile ilgili erkek hastalıklarına bakıp arastırma yaptık ve gormuş oldugumuz tanılarda kendisindeki tanıyla bağdaştıramadık.Uzun zamandır da cinsel bir ilişkisi olmadığını yaklasık 1 yıl kadardır.Acaba masturbasyonda kullandığı kremin penis yollarına dokunup dokunmadığı hakkında gereken bilgiye nasıl sahip olabiliriz?bize nasıl yardımcı olursunuz?
İyi Çalışmalar
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu akıntı mezi veya zevk suyu, heyecan suyu dediğimiz akıntıdır. Normal fizyolojik bir akıntı olup bir hastalığı göstermez. Salya gibi beyaz berrak ve incedir. Aynı nezledeki sümük gibidir. Miktarı da azdır. Cinsel birleşmeden önce ve cinsel haz duyulunca gelir. Büyük tuvalet sırasında ve ıkınma sıkınmalar sırasında da gelebilir. Sebebi cinsel birleşme sırasında kayganlaşmayı sağlamaktır. Bu akıntı olmasaydı cinsel birleşme çok zor olur ve insanlara acı verirdi.
Size bir zararı yoktur. Sadece can sıkıcıdır. Belsoğukluğu ile alâkası yoktur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,598 soru

10,802 cevap

...