penis tahrişi

12 gösterim
15 Haziran 2009 eyüp sordu
Hocam, benim sorunum penisimdeki tahrişler ile ilgili. Benim cilt yapım da zaten biraz hassasça hocam.Tahriş olan yer penisin alt sağ tarafındaki sünnet dikişinin (yani sünnet çizgisinin etrafı diyelim)olduğu yerlerde.. Bu tahriş durumu masturbasyonda ve ilişkide haliyle acımaya neden oluyor ve sanki tahriş daha da artıyor gibi oluyor. Zaten benim sünnetim de pek iyi yapılmamış olduğundan (alt sağ taraftaki dikişin atıldığı yer hafif açık gibi duruyor ve tam sıkıştırılmamış olacak ki bu şekilde de kötü kaynamış hocam) ve bu kısım da bu sebepten daha da hassaslaştığı için bende ister istemez sıkıntı yaratıyor. Ben bazen bu yerlere bepanten plus denilen cilt besleyici krem sürüyorum ama pek fayda vermiyor ve düzelmiyor hocam. Bende acaba mantar türü birşey mi var yoksa bu durum tamamen benim cilt yapım ile mi alakalı ? Sizin bana önerebileceğiniz herhangi bir besleyici krem benim bu sorunumu çözer mi? Ya da tavsiyeniz nedir?
Şimdiden teşekkürler hocam..
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Benim size tavsiye edebileceğim ilaç yoktur.
Sebebi de sol menü SSS da var.
Bir cilt doktoruna gideceksiniz ilaç alacaksınız. Biz tedavi yapmıyor yol gösteriyoruz.
Anlayışınız için teşekkürler.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,862 soru

8,120 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik sertleşme sorunu boşalma varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma sperm testi penis ağrısı meni ereksiyon sorunu mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...