Hocam çok ciddi bir sorunum var

7 gösterim
16 Haziran 2009 murat sordu
Hocam Merhabalar Saygılar 21 yaşında 1 yıllık evliyim benim sorunum eşimle ilişkiye girememem bunun başka bir adı varmış Cinsel ilişkiye girememe hastalığı (CİG) Diye bir rahatsızlık varmış CİG erkeklerde görülürse adına bağlanma (penisin sertliğini sağlayamama ve ilişkiye girmeyi imkansız kılan ileri derecede erken boşalma) diye bir sorun varmış hocam bu sorun bendede var ve erken boşalma yok ama ilişkiye giremiyorum. Total Testesteron testi yaptırdım ve ilk sonuç 2.81 çıktı ve doktorun verdiği ilacı kullandım 1 ay sonra bu sonuç 4.47 çıktı spermiyogram testi yaptırdım ve üroloji ve infertilite bölümü doktorlarıda sonucun çok iyi dedi ama bu sorun hala devam ediyo.Hocam birde ben bir sağlık kuruluşunda radyoloji servisinde görev yapıyorum acaba fazla radyasyon bu duruma sebebiyet vermiş olabilirmi çok korkuyorum yardımlarınızı bekliyorum hocam İYİ çalışmlar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Radyasyonun bu şikâyetlerle ilgili olacağını zannetmiyorum.
Bu web sitesinin sol menüsündeki Sık Sorulan Sorular ve Cinsel Hastalıklar bölümünü okumanızı tavsiye ediyorum. Buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,599 soru

10,802 cevap

...