Penis İçi kaşıntı

26 gösterim
20 Ağustos 2008 Yağız Karlı sordu
Hocam merhaba Bugün Size bi Soru sormuştum. Sizde kime sorduğunuz belli değil yazmışsınız. Size sormuştum. İlk sorumu siz Yanıtlamıştınız
Ben Daha Öncede Sorunumu Anlatmıştım. Penisimde Kaşıntı Yaşıyorum. Uç kısmının içinde. Bir üRoLoji Doktoruna Başvurdum. Meni testi Uyguladı. Testte Mikroskobik Yazıyordu. 7-8 Lökosit Görüldü Yazıyordu. Ve Üreme oLmadı Yazıyordu. Doktorun Bana Dediği Tek Şey Alkol Baharat Ve Acıdan Uzak Durmamı Zamanla Bunun Geçeceğini Dedi. Kaşıntının Gitmesi İçinde Alerji Hapı verdi. Fakat Bu Kaşıntı Geçmiyor. Beyaz bi sıvı Az bi şekilde yine akıyor ve Ucunda Tıkanıklık yapıyor. Kaşıntı ise devam ediyor. İdrardan sonra hafif yanma yaşıyorum. Siz teste bakarak Ne anladınız Acaba? Yardımcı oLabiLir misiniz? Ben Mantardan Şüphelenmiştim? İç kaşıntı Tam uc bölgenin altında Oluyor. :( Bu Kaşıntı ne hastalığıdır?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olmalı. Çünkü meni testinde bu görülmüş. Alerji haplarının bu şikayetinizi geçireceğini zannetmiyorum. Siz prostat iltihabı tedavisi görmelisiniz.
Bu olmaza başka bir uroloji doktorundan bu tedaviyi istyin.
SOl mneüde SSS ve prostat hastalıklarını okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,473 soru

8,721 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı tahlil sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis
...