Penis İçi kaşıntı

30 gösterim
21 Ağustos 2008 Yağız Karlı sordu
Hocam merhaba Bugün Size bi Soru sormuştum. Sizde kime sorduğunuz belli değil yazmışsınız. Size sormuştum. İlk sorumu siz Yanıtlamıştınız
Ben Daha Öncede Sorunumu Anlatmıştım. Penisimde Kaşıntı Yaşıyorum. Uç kısmının içinde. Bir üRoLoji Doktoruna Başvurdum. Meni testi Uyguladı. Testte Mikroskobik Yazıyordu. 7-8 Lökosit Görüldü Yazıyordu. Ve Üreme oLmadı Yazıyordu. Doktorun Bana Dediği Tek Şey Alkol Baharat Ve Acıdan Uzak Durmamı Zamanla Bunun Geçeceğini Dedi. Kaşıntının Gitmesi İçinde Alerji Hapı verdi. Fakat Bu Kaşıntı Geçmiyor. Beyaz bi sıvı Az bi şekilde yine akıyor ve Ucunda Tıkanıklık yapıyor. Kaşıntı ise devam ediyor. İdrardan sonra hafif yanma yaşıyorum. Siz teste bakarak Ne anladınız Acaba? Yardımcı oLabiLir misiniz? Ben Mantardan Şüphelenmiştim? İç kaşıntı Tam uc bölgenin altında Oluyor. :( Bu Kaşıntı ne hastalığıdır?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olmalı. Çünkü meni testinde bu görülmüş. Alerji haplarının bu şikayetinizi geçireceğini zannetmiyorum. Siz prostat iltihabı tedavisi görmelisiniz.
Bu olmaza başka bir uroloji doktorundan bu tedaviyi istyin.
SOl mneüde SSS ve prostat hastalıklarını okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,401 soru

11,594 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis ağrısı penis boyu varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit testosteron mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...