Penis İçi kaşıntı

29 gösterim
21 Ağustos 2008 Yağız Karlı sordu
Hocam merhaba Bugün Size bi Soru sormuştum. Sizde kime sorduğunuz belli değil yazmışsınız. Size sormuştum. İlk sorumu siz Yanıtlamıştınız
Ben Daha Öncede Sorunumu Anlatmıştım. Penisimde Kaşıntı Yaşıyorum. Uç kısmının içinde. Bir üRoLoji Doktoruna Başvurdum. Meni testi Uyguladı. Testte Mikroskobik Yazıyordu. 7-8 Lökosit Görüldü Yazıyordu. Ve Üreme oLmadı Yazıyordu. Doktorun Bana Dediği Tek Şey Alkol Baharat Ve Acıdan Uzak Durmamı Zamanla Bunun Geçeceğini Dedi. Kaşıntının Gitmesi İçinde Alerji Hapı verdi. Fakat Bu Kaşıntı Geçmiyor. Beyaz bi sıvı Az bi şekilde yine akıyor ve Ucunda Tıkanıklık yapıyor. Kaşıntı ise devam ediyor. İdrardan sonra hafif yanma yaşıyorum. Siz teste bakarak Ne anladınız Acaba? Yardımcı oLabiLir misiniz? Ben Mantardan Şüphelenmiştim? İç kaşıntı Tam uc bölgenin altında Oluyor. :( Bu Kaşıntı ne hastalığıdır?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olmalı. Çünkü meni testinde bu görülmüş. Alerji haplarının bu şikayetinizi geçireceğini zannetmiyorum. Siz prostat iltihabı tedavisi görmelisiniz.
Bu olmaza başka bir uroloji doktorundan bu tedaviyi istyin.
SOl mneüde SSS ve prostat hastalıklarını okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,216 soru

10,432 cevap

...