idral yolları iltahabı

9 gösterim
20 Ağustos 2008 şengül sordu
hocam öncelİkle cevabiniz İçİn çok teşekkürler. İdrl yollari İltahabi olarak sordugum soru tam olarak şöyle. ben 40 yaşinda rahİm amelyati olarak aldirdim. şuan doktorumum bana söyledİyİ İdral İdrar torbasi agzinda yara olduğu. ve bu yar kanamaya ve aşiri agriya neden olmakta verİlen İlaçlar bİrmİktarda olsa acimi dİndİryor ama tambİr çozüm saglamadi 1 haftadir İlaçlari kullanmaktayim.ama doktorlarin % 90 İlkkez böyle bİr hastalikla karşilaşyoruz dİyor. adanada tam ve net olarak 1 doktor konuştu oda İlaç tedavİsİ cevap vermezse amelyat şart dİyor.amelyatida 2 şekİlde olabİleceyİnİ soylüyor ya cerrahİ müdahale yada yakarak kurutma. amaşunun üstüne basarak dr.lar şunu söylüyorlarkİ İdrar torbasi agzinda yara oldugu .
neyapmam gerekyor şaşirdim tam bİr sonuç alamiyorum. hastaligimin net bİr çozümü bİlİnmedİyİ İçİn amelyatolmaktanda çok korkuyorum.
şİmdİden çok teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Küçük harfle yazsaydınız daha iyi olurdu.
Sizin rahimde yaranız var. Zannediyorum bu yara ameliyatla değil yakma ile tedavi olacak. DOktounzudan yakmasını isteyin. Ameliyata gerek olacağını zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,473 soru

8,721 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı tahlil sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis
...