idral yolları iltahabı

12 gösterim
21 Ağustos 2008 şengül sordu
hocam öncelİkle cevabiniz İçİn çok teşekkürler. İdrl yollari İltahabi olarak sordugum soru tam olarak şöyle. ben 40 yaşinda rahİm amelyati olarak aldirdim. şuan doktorumum bana söyledİyİ İdral İdrar torbasi agzinda yara olduğu. ve bu yar kanamaya ve aşiri agriya neden olmakta verİlen İlaçlar bİrmİktarda olsa acimi dİndİryor ama tambİr çozüm saglamadi 1 haftadir İlaçlari kullanmaktayim.ama doktorlarin % 90 İlkkez böyle bİr hastalikla karşilaşyoruz dİyor. adanada tam ve net olarak 1 doktor konuştu oda İlaç tedavİsİ cevap vermezse amelyat şart dİyor.amelyatida 2 şekİlde olabİleceyİnİ soylüyor ya cerrahİ müdahale yada yakarak kurutma. amaşunun üstüne basarak dr.lar şunu söylüyorlarkİ İdrar torbasi agzinda yara oldugu .
neyapmam gerekyor şaşirdim tam bİr sonuç alamiyorum. hastaligimin net bİr çozümü bİlİnmedİyİ İçİn amelyatolmaktanda çok korkuyorum.
şİmdİden çok teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Küçük harfle yazsaydınız daha iyi olurdu.
Sizin rahimde yaranız var. Zannediyorum bu yara ameliyatla değil yakma ile tedavi olacak. DOktounzudan yakmasını isteyin. Ameliyata gerek olacağını zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,401 soru

11,594 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis ağrısı penis boyu varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit testosteron mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...