idral yolları iltahabı

15 gösterim
21 Ağustos 2008 şengül sordu
hocam öncelİkle cevabiniz İçİn çok teşekkürler. İdrl yollari İltahabi olarak sordugum soru tam olarak şöyle. ben 40 yaşinda rahİm amelyati olarak aldirdim. şuan doktorumum bana söyledİyİ İdral İdrar torbasi agzinda yara olduğu. ve bu yar kanamaya ve aşiri agriya neden olmakta verİlen İlaçlar bİrmİktarda olsa acimi dİndİryor ama tambİr çozüm saglamadi 1 haftadir İlaçlari kullanmaktayim.ama doktorlarin % 90 İlkkez böyle bİr hastalikla karşilaşyoruz dİyor. adanada tam ve net olarak 1 doktor konuştu oda İlaç tedavİsİ cevap vermezse amelyat şart dİyor.amelyatida 2 şekİlde olabİleceyİnİ soylüyor ya cerrahİ müdahale yada yakarak kurutma. amaşunun üstüne basarak dr.lar şunu söylüyorlarkİ İdrar torbasi agzinda yara oldugu .
neyapmam gerekyor şaşirdim tam bİr sonuç alamiyorum. hastaligimin net bİr çozümü bİlİnmedİyİ İçİn amelyatolmaktanda çok korkuyorum.
şİmdİden çok teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Küçük harfle yazsaydınız daha iyi olurdu.
Sizin rahimde yaranız var. Zannediyorum bu yara ameliyatla değil yakma ile tedavi olacak. DOktounzudan yakmasını isteyin. Ameliyata gerek olacağını zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

80,226 soru

80,191 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı penis ereksiyon sorunu testis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm testi sperm sertleşme sorunu sık mastürbasyon peniste hissizlik penis ağrısı spermiyogram idrar prostatit ereksiyon cinsel isteksizlik erken boşalma penis boyu boşalma cinsel perhiz venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi ağrı prostat prostatit iltihabı testis ağrisi prostat iltihabı meni üroloji mezi testosteron yanma hissi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste eğrilik mesane perhiz travma penis boyu problemi penis eğriliği idrara sık çıkma epididimit peyronie kronik prostatit penis ucu sık idrara çıkma böbrek taşı tahriş teşekkür cevabı peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var istibra akıntı doppler spermde gariplik testis torsiyonu penis kırılması şişlik test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sünnet damar siğil sertlesme sorunu aşırı aktif mesane varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi sertleşmeme kızarıklık ameliyat perhiz travma sabah ereksiyonu zevk alamamak penis zedelenmesi peniste morarma masturbasyon hiv şüphesi kasık fıtığı doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg enfeksiyon genital makat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi peniste şişlik testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz semen analizi aktif mesane böbrek venöz yetmezliği
...