varikosil şüphesi

19 gösterim
21 Ağustos 2008 üniversiteli cumhuriyet emre sordu
SLm hocam sitenizi yeni keşfettim.ayın 27sinde bi soru yazdım fakat cvp alamadım.tekrar yazıyorum.ben 22 yaşındayım ve bundan yaklaşık 4 yıl önce sol testisimde bir şişkinlik hissettim ve ağrı yapmaya başladı.önce aldış etmedim.ama şidi o şişkinliği çok rahatlıkla hissedebiliyorum.pantolandan dahi hissedebiliyorum.sol yumurtanın üzerinde sanki pütürlü pütürlü yara gibi bir şey hissetiriyor.mastürbasyon yapınca ve başka zamnlarda kasıklarda ağrı hissi veriyor.spermim ise dışa çıktığında sanki hemen kurumuş gibi oluyor.ben varikosil şüphesine düştüm.sayın hocam bilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şimdiye kadar cevapsız soru bırakmadığımı zannediyorum. Nasıl olmuşta siz cevap alamamışsınız anlayamdım. Sorunuz mu silinmiş veya cevap mı gelmemiş. Bazen istemden soru silinebiliyor. Bazende soru gözden kaçıyor. Keşke beni ikaz etseydiniz. Her neyse.
Bu şikayteler varikosle olabilecei gibi epididym kisti olma ihtimali var. Anlamak için ultrason çektirmekten başka çare yok. Çektirin ve sonucu buraya yazın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,401 soru

11,594 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis ağrısı penis boyu varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit testosteron mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...