varikosil şüphesi

35 gösterim
21 Ağustos 2008 üniversiteli cumhuriyet emre sordu
SLm hocam sitenizi yeni keşfettim.ayın 27sinde bi soru yazdım fakat cvp alamadım.tekrar yazıyorum.ben 22 yaşındayım ve bundan yaklaşık 4 yıl önce sol testisimde bir şişkinlik hissettim ve ağrı yapmaya başladı.önce aldış etmedim.ama şidi o şişkinliği çok rahatlıkla hissedebiliyorum.pantolandan dahi hissedebiliyorum.sol yumurtanın üzerinde sanki pütürlü pütürlü yara gibi bir şey hissetiriyor.mastürbasyon yapınca ve başka zamnlarda kasıklarda ağrı hissi veriyor.spermim ise dışa çıktığında sanki hemen kurumuş gibi oluyor.ben varikosil şüphesine düştüm.sayın hocam bilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şimdiye kadar cevapsız soru bırakmadığımı zannediyorum. Nasıl olmuşta siz cevap alamamışsınız anlayamdım. Sorunuz mu silinmiş veya cevap mı gelmemiş. Bazen istemden soru silinebiliyor. Bazende soru gözden kaçıyor. Keşke beni ikaz etseydiniz. Her neyse.
Bu şikayteler varikosle olabilecei gibi epididym kisti olma ihtimali var. Anlamak için ultrason çektirmekten başka çare yok. Çektirin ve sonucu buraya yazın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

80,225 soru

80,191 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı penis ereksiyon sorunu testis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm testi sperm sertleşme sorunu sık mastürbasyon peniste hissizlik penis ağrısı spermiyogram idrar prostatit ereksiyon cinsel isteksizlik erken boşalma penis boyu boşalma cinsel perhiz venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi ağrı prostat prostatit iltihabı testis ağrisi prostat iltihabı meni üroloji mezi testosteron yanma hissi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste eğrilik mesane perhiz travma penis boyu problemi penis eğriliği idrara sık çıkma epididimit peyronie kronik prostatit penis ucu sık idrara çıkma böbrek taşı tahriş teşekkür cevabı peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var istibra akıntı doppler spermde gariplik testis torsiyonu penis kırılması şişlik test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sünnet damar siğil sertlesme sorunu aşırı aktif mesane varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi sertleşmeme kızarıklık ameliyat perhiz travma sabah ereksiyonu zevk alamamak penis zedelenmesi peniste morarma masturbasyon hiv şüphesi kasık fıtığı doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg enfeksiyon genital makat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi peniste şişlik testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz semen analizi aktif mesane böbrek venöz yetmezliği
...