varikosil şüphesi

10 gösterim
20 Ağustos 2008 üniversiteli cumhuriyet emre sordu
SLm hocam sitenizi yeni keşfettim.ayın 27sinde bi soru yazdım fakat cvp alamadım.tekrar yazıyorum.ben 22 yaşındayım ve bundan yaklaşık 4 yıl önce sol testisimde bir şişkinlik hissettim ve ağrı yapmaya başladı.önce aldış etmedim.ama şidi o şişkinliği çok rahatlıkla hissedebiliyorum.pantolandan dahi hissedebiliyorum.sol yumurtanın üzerinde sanki pütürlü pütürlü yara gibi bir şey hissetiriyor.mastürbasyon yapınca ve başka zamnlarda kasıklarda ağrı hissi veriyor.spermim ise dışa çıktığında sanki hemen kurumuş gibi oluyor.ben varikosil şüphesine düştüm.sayın hocam bilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şimdiye kadar cevapsız soru bırakmadığımı zannediyorum. Nasıl olmuşta siz cevap alamamışsınız anlayamdım. Sorunuz mu silinmiş veya cevap mı gelmemiş. Bazen istemden soru silinebiliyor. Bazende soru gözden kaçıyor. Keşke beni ikaz etseydiniz. Her neyse.
Bu şikayteler varikosle olabilecei gibi epididym kisti olma ihtimali var. Anlamak için ultrason çektirmekten başka çare yok. Çektirin ve sonucu buraya yazın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,472 soru

8,721 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı tahlil sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis
...