kasıkta ağrı

18 gösterim
21 Ağustos 2008 dlsd sordu
saygıdeğer doktor bey.ben 27 yaşında bir bayanım.yaklaşık bir haftadır kasık bölgemde(karnın alt kısmında ve tek taraflı değil.) adet ağrısı benzeri sancı şeklinde gelip geçici ağrılar oluyor.son adet tarihim 1 ocak.normalde bu tür bir ağrı ile karşılaşmadım.bu ağrılar istirahat halinden ayağa kalkınca olup geçiyor.akıntım yok.
bu ağrının sebebi ne olabilir.şu anda özel sebeblerden dolayı doktora gidemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.
________________________
Op.Dr.Ali Hatay
Burada üroloji sorularına cevap veriyoruz. Üroloji, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, üreme sistemi hastalıklarını kapsar.
Sizin soru kadın ve doğum hastalıklarını ilgilendiriyor. Bu soruyu ya kadın hastalıkları uzmanına sorun veya daha iyisi bir kadın doğum uzmanına muayene olun. Bildiğimiz bir soru olsaydı emin olun cevap vermeye çalışırdık ama size yanlış bilgi vermek istemeyiz. Yardım edemediğimiz için de kusura bakmayın.
Geçmiş olsun.
Allahtan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,585 soru

10,791 cevap

...