Anasayfa - / - Sayfa

Etiket Arşivi: sayfa etiketleri

Site Etiket

Op. Dr. Ali Hatay'ın web sayfasında bulunan bütün site etiketleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu site etiketleri ile sayfa hakkında bilgi sahibi olunabilmesi amaçlanmıştır. Bu etiketler kendiliğinden güncelliğini korumakta ve değişmektedir. Sayfa Etiketlerinin yararları; 

İlk aşamada insana etiket kelimesi biraz karmaşık ve farklı anlamlara yol açacak şekilde gelebilir fakat aslında mantığı çok basittir.Wordpress mantığı aslında başlı başına kategoriye yönelik bir sistem olduğu için etiketleme mantığıda buna benzer bir yapıdadır.

Site Etiketlerinin Önemi

Yazı etiketlerini belirlerken bazı dikkat etmemiz gereken hususlar vardır.Bunlardan birtanesi yazımızın konusuna göre etiket, yani anahtar kelime üretmeliyiz.Elma hakkında bir makale yazıyorsak altına armut ile ilgili anahtar kelimeler girmemiz hep mantıken hem de SEO açısından pek uygun olmayacaktır.

Etiketler arama sonuçlarında yazılara göre daha yüksek skor alır ve daha çabuk indekslenirler.Bu yüzden belirleyeceğimiz etiketlere amaca yönelik ve abartmadan belirlememiz gerekir.X konusuna Y etiketi tanımlarsak gelen ziyaretçileride yanılgıya düşürebiliriz.İşte bu yüzden siz siz olun bloğunuzda yazı yazarken belirleyeceğiniz etiketlere fazla dikkat edin.Onları yazınızın sonunda tamamlamayı ihmal etmeyin.Wordpress’in olmazsa olmazlarındandır.

SİTE ETİKETLERİMİZ

Göster
Gizle