Home - / - Genel - / - Op. Dr. Ali HATAY’ın Kitapları

Op. Dr. Ali HATAY’ın Kitapları

                                
        1. Baskı (1997)                    2. Baskı (2011)                    3. Baskı (2012)                        4. Baskı (2013)

                     
1. Baskı (2011)                    4. Baskı (2012)                  1. Baskı (2019)

          
Bu yayınlar şu anda basılıyor ya da hazırlık aşamasında!

Okumak istediğiniz kitabın üzerine tıklayın. PDF formatında dosya (Taşınabilir Format Biçimi) bilgisayarınıza veya telefonunuza yüklenecektir. Dosyalara antivirüs taraması yapılmıştır. Bu dosyayı açıp okuyabilmeniz için pdf okuyucu programı olması lazım.

Aşağıdaki adresten PC için ve Android telefonlarınız için ücretsiz düşük boyutlu virüs içermeyen programları veya kendi istediğiniz bir programı kurabilirsiniz.

PC İçin: Sumatra PDF

https://www.sumatrapdfreader.org/download-free-pdf-viewer.html

Android İçin: PDF Reader
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.officetool.pdfreader2018.pdfviewer

Tarayıcıda okumak için resim altındaki linki tıklayın. Varsayılan tarayıcı neyse dosya açılacaktır. Tarayıcıda açıldığı zaman kayıt etmek istiyorsanız sağ üstte indir tuşuna basın. Aynı kitapların değişik baskılar için verilen linkler aynı olup, en son baskılarının linkleri verilmiştir. Çünkü hepsi aynı olup eski baskının internet çıktıları yoktur.

Bu kitaplıkların yayınevinden isteyin ve alın okuyun. Fiyatı her birisinin 1.08 KURUŞ 10 tane alıp arkadaşlarınıza dağıtsanız 10 lira yapar ki bir sigara parası etmez. Ayrıca sevaba ortak olursunuz. 

Eminim bu kitaplarda çok geniş bilgi ve sorularınıza cevap bulacaksınız. Amacım kitap satmak değil kitabı tanıtmaktır. Satma işini zaten yapamam. Buna ne zamanım var ne ihtiyacım var. Sadece kitabımın yaygılaşmasını daha çok kimsenin eline ulaşmasını dualarına beni de katmalarını istiyorum. Diğer husus ben öldükten sonra arkamda hayırlı bir amel bırakmak isteğimdir. Böylece Peygamber efendimizin (S.A.S) hadisine uyarım, şefaatini kazanırım inşallah.

Kitapları sipariş vermek isterseniz adresler aşağıdadır:

Gonca Yayınevi
Telefonla Sipariş 0212 528 5076 veya  0 506 709 6877

goncayayincilik@gmail.com
http://www.facebook.com/goncayayinevi

Kitap Yurdu
Yenibosna Merkez Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:43
Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 0212 519 8720 

http://www.kitapyurdu.com 

Yasal Uyarı !!!
Gerek bu sitedeki yazılar gerekse kitapların PDF uzantılı (Taşınabilir Belge Biçimi) dokümanı 2393 sayılı kanunu 2 ve 3 cü maddelerine göre bir bölümü veya bir parçasının kopyasını almak, yayınlamak, başka bir sitede kullanmak yasaktır. Buna uymayanlara kanuni işlem yapılacaktır. Ancak yazar ve hak sahibi izni almak veya isim site adresi kaynak olarak verilmesi durumunda izin verilebilir.

http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.3.5846.pdf
Ayrıca bilgi için bakınız:
https://www.dralihatay.com/site-amaci-bilgisi-ve-isleyisi.html

About Dr. Ali Hatay

Doktor Mehmet Ali Hatay, Hatay'ın Altınözü ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu 3. sınıfa kadar aynı yerde okudu. 1963 Mersin Gazipaşa ilkokulundan mezun oldu. 1964 Mersin Atatürk Orta okuluna başladı ve 1968 Mersin Atatürk Ortaokulundan mezun oldu.. https://www.dralihatay.com/ozgecmis.html
Göster
Gizle