Prostatit Durumu

125 gösterim
30 Haziran 2017 Yasin sordu
Hocam bende 10 yıldır kronik prostatit var.Ben evliyim yaşım 34.Bu hastalık bende fazla şikayet oluşturmuyor bikac kez ufak bir akıntı oldu bir iki günde geçti bir de ufak batma oluyor ara ara ama çok şükür iyiyim ve hiç doktora da gitmedim.
Ama geçen salı dan beri her gün akıntı var ve 10 gündür geçmedi ilk kez böyle uzun sürüyor 10 yıldır.Hocam iki sorum var
1- Acaba artık hastalık ilerliyor ve yakında ağrı sızı felanda oluşur mu yoksa ilerleyecek olsa 10 yıldır zaten ilerlermiydi yani stabil devam mı eder?
2- Prostatit nuksettiginde bu süreler ne kadar olur minimum maksimum süre var mıdır örneğin 3 gün ila 2 hafta gibi yoksa böyle bir süre verilemez mı ?

Cumanız mübarek olsun Allah sizden razı olsun
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Kütahya-34 E

1 cevap

30 Haziran 2017 dralihatay cevapladı
Öncelikle Geçmiş olsun;

1- Nasıl devam edeceği hastalığın durumuna şiddetine hastanın durumuna hastalığın vermiş olduğu hasara göre değişir. Pİ ara ara alevlenmeler yapabilir.
2- Böyle bir süre verilemez. Çünkü her Pİ standart değildir. Hastalığın şiddetine ve hastanın durumuna göre değişir.

Sizinde Cumanız mübarek olsun.

Pİ hakkında sayfa başına yazacağım oradan okuyun.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterde artar.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,089 soru

12,275 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram ereksiyon erken boşalma penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi üroloji venöz kaçak testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu peyronie akıntı yanma hissi yardımınıza ihtiyacım var test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması tahriş hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi cinsel perhiz varikosel sonrasi doppler peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane testis torsiyonu lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık kızarıklık makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce usg siğil iltihap masturbasyon perhiz travma
...