Prostatit Durumu

108 gösterim
30 Haziran 2017 Yasin sordu
Hocam bende 10 yıldır kronik prostatit var.Ben evliyim yaşım 34.Bu hastalık bende fazla şikayet oluşturmuyor bikac kez ufak bir akıntı oldu bir iki günde geçti bir de ufak batma oluyor ara ara ama çok şükür iyiyim ve hiç doktora da gitmedim.
Ama geçen salı dan beri her gün akıntı var ve 10 gündür geçmedi ilk kez böyle uzun sürüyor 10 yıldır.Hocam iki sorum var
1- Acaba artık hastalık ilerliyor ve yakında ağrı sızı felanda oluşur mu yoksa ilerleyecek olsa 10 yıldır zaten ilerlermiydi yani stabil devam mı eder?
2- Prostatit nuksettiginde bu süreler ne kadar olur minimum maksimum süre var mıdır örneğin 3 gün ila 2 hafta gibi yoksa böyle bir süre verilemez mı ?

Cumanız mübarek olsun Allah sizden razı olsun
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Kütahya-34 E

1 cevap

30 Haziran 2017 dralihatay cevapladı
Öncelikle Geçmiş olsun;

1- Nasıl devam edeceği hastalığın durumuna şiddetine hastanın durumuna hastalığın vermiş olduğu hasara göre değişir. Pİ ara ara alevlenmeler yapabilir.
2- Böyle bir süre verilemez. Çünkü her Pİ standart değildir. Hastalığın şiddetine ve hastanın durumuna göre değişir.

Sizinde Cumanız mübarek olsun.

Pİ hakkında sayfa başına yazacağım oradan okuyun.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterde artar.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...