Penisimde Cansızlık Var

135 gösterim
11 Nisan 2017 Murat sordu

Merhaba Hocam,

Öncelikle 12 yıldır sigara içiyorum. 4 - 5 aydır sertleşme problemi yaşıyorum.

Gün içerisinde cinsel organım sanki cansız gibi, kanı çekilmiş gibi tabiri caiz ise içine çekilmiş gibi.

Sabah ereksiyonlarım yok denecek kadar az neredeyse ayda 1 kez oluyor. Libidom son 4 - 5 aydır hiç yok denecek seviyede. Bazen cinsel içerikli görüntü izlerken sertleşebiliyorum ve bunu sürdürebiliyorum fakat eskisi kadar sert değilim ve haz almıyorum. Affınıza sığınıyorum birde eskiden boşalırken fışkırır biçimde oluyordu şimdi ise ucundan damlar şekilde olmaya başladı.

İşim gereği çok stres altındayım. bazı günler sürekli oturmak zorunda kalıyorum etkisi var mıdır bilmiyorum.

Bir kaç ay sonra evleniyorum. Sorunum psikolojik kökenli midir? Fizyolojik kökenli midir? Bu problemi aşmak için nasıl bir yol izlemem gereklidir.

Değerli vaktiniz ve cevabınız için şimdiden teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun.

Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İzmir / 28 / Bekar

1 cevap

11 Nisan 2017 dralihatay cevapladı
 
En İyi Cevap
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Demek ki başlık Türkçe yazılabliiyormuş. Bundan bahsedip küçük bir özür beklerdim ama neyse.önemli olan mutlu son ve sizin faydalanmanız.
Etiketi de değiştirmişsiniz elinize sağlık. Ben kuralcı değilim ama kural olmazsa kaos oluyor.
Gelelim sorunuza;
Yoğun Stres ve sigara eninde sonunda bir komplikasyona neden olur. Bu kiminde kalp krizi, kiminde beyin kanaması kiminde ak ciğer kanseri şeklinde olduğu gibi sizde olduğu gibi penis cansızlığı, sertleşme problemi boşalma problemi gibi olur.
Çünkü sigara ve stres damar daralması yapar. Damarı daralan organ kendisini korumaya alacağı için kanlanma azalır. Ve yazdığınız şikayetler meydana gelir.
Sizin şikayetlerin nedeni hem fizyolojik hem psikolojik.
Öncelikle zararın neresinden dönülürse kar deyip sigarayı tamamen bırakın. Sonra psikolojik destek alın.
Damarlardaki hasarı tespit için ve ne yapılabilir anlamak için doppler ultrason çektirin.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

79,368 soru

79,345 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sperm testi sık mastürbasyon idrar prostatit cinsel isteksizlik penis ağrısı spermiyogram peniste hissizlik ereksiyon erken boşalma penis boyu boşalma varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak prostat testis ağrisi üroloji prostatit iltihabı prostat iltihabı meni ağrı mezi testosteron yanma hissi bel soğukluğu kasık ağrısı cinsel perhiz mesane penis eğriliği penis boyu problemi epididimit travma peniste eğrilik peyronie böbrek taşı teşekkür cevabı peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu istibra akıntı penis kırılması tahriş doppler test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma damar sertlesme sorunu varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu kronik prostatit sertleşmeme şişlik sünnet perhiz ameliyat aşırı aktif mesane testis torsiyonu zevk alamamak penis zedelenmesi peniste morarma kızarıklık spermde gariplik doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg masturbasyon perhiz travma sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi peniste şişlik testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz kasık fıtığı semen analizi aktif mesane siğil böbrek venöz yetmezliği penis kökü ağrısı kronik prostatit tedavisi teşekkür mesajı. sabah ereksiyonu peniste leke
...