varikosel

1 gösterim
20 Ağustos 2011 Mehmet Alp sordu
Hocam ben iki ay önce çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Bende ameliyattan sonra cinsel isteksizlik başladı. Ameliyattan bir hafta sonra testesteron 3.92 idi geçenlerde ölçtürdüm 2 civarı idi.
İsteksizlik bu düşüşten mi kaynaklanıyor. Ameliyat mı sebeb oldu buna acaba? L-arginine kullanıyorum bununda Etkisi olabilirmi? Saygılar kolay gelsin hocam...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
Varikosel veya ameliyatı cinsel isteksizlikle ilgili değildir.
Siz dert ve stres yapmışsınız.
Testosteronunun da 3 ten 2 ye düşmesinin etkili olacağını zannetmiyorum.
Haa testosteron devamlı düşükse ilaç kullanabilirsini.z
L-arginin isteksizlik yapıyor mu bilemiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

...