Varikosel ameliyati

3 gösterim
20 Ağustos 2011 Insan ve Varikosel sordu
Sayin Hocam,
Dun Varikosel ameliyatindan 1-2 sene sonra
1- Fazla masturbasyon yapmanin zarari var midir sorusuna Varikosel yönünden yoktur. demissiniz.Baska bir yonden zarari varmidir?
2- Varikosel ameliyatindan sonra Kendini yormayacak ve zorlamayacak her spor hareketini yapabilirsek, normal ameliyatsiz biri gerekirse kendini zorlayabilir fakat varikosel ameliyati olmus biri zorlayamaz anlamina mi geliyor?
3- Bazen kisi farkinda olmadan kendini zorlayabiliyor, ve yapilan is esnasinda baskalarina ameliyat oldum diye dert anlatmak zor olabiliyor, varikosel ameliyati olmus birisi kendini zorlarsa ne olur?
4-Varikosel ameliyatli birisisi belli bir sure sonra farkinda olmadan ya da ameliyatli oldugunu unutup fazla spor ya da fazla masturbasyon gibi seyler yaparsa Allah korusun kotu birsey testis kaybi gibi bir durumla karsilasabilinir mi?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu web sitesinin sol menüsündeki Sık Sorulan Sorular (SSS) okumanızı tavsiye ediyorum. Buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
http://www.dralihatay.com/sss.htm

Ne tip hareketler yapıp yapmayacağınız tek tek saymak mümkün değil.
Kendinizi zorlamayacak hareketler yapın hepsi bu.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,438 soru

8,694 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis prostat sıvısı
...