İstemsiz akıntı

19 gösterim
20 Ağustos 2011 Muhsin sordu
Hocam verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Bir kez soru sormuştum ve cevaplamıştınız. Teşekkür ediyorum. Fakat anlamadığım nokta şurada.. Bu istemsiz akan sıvı meni veya mezi veya başka bir şey olduğunu nasıl bir test ile öğrenebilirim. Veya şu an yapmam gereken bir hastaneye gitmek midir ?
Şimdiden Teşekkür ediyorum..

Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
En basiti akıntı alınır ve mikroskop altında incelenir. Mezi, meni veya iltihap olduğu hemen anlaşılır.
Veya mesela mikroskobik bir iltihaptan şüphelenilirse kültür yapılır.
Meni daima katı, daha yoğun kirli sarı ve şehvetle gelen akıntıdır.
Mezi ince saydam, az miktardadır.
İltihap genellikle yeşil, pis kokulu devamlı akıntıdır.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,436 soru

8,694 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram sperm testi penis ağrısı prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis prostat sıvısı
...