Peniste leke

19 gösterim
22 Ocak 2010 Malcolm sordu
hocam öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için Allah razı olsun..
Hocam uzunca bir süredir penis üzerinde kahverengi lekeler mevcut, bu lekeler penisin uç kısmında pürüzsüz,harita gibi, 2-3 cm çapında idrar çıkış deliğinin cevresinde oluşmuş aynı zamanda buradan bakıldığında penisin iç kısmında doku içerisindede bu kahverengi lekeler gözüküyor.
Not:Hocam bir süre temizlik işlerinde çalışmıştım, hijyene pek dikkat edemedim bu sebeble bir mantar hastalığı olmuş olabilirmi.
Dermotoloji uzmanına gittiğimde antibiyotiklerin yan etkisinden olmuş olabileceğini söyledi ama pek dikkatli inceleme yapmadı içimde bir şüphe kaldı bu konuda(3-4 yıldır antibiyotik kullanmıyorum)
Hocam bide 2-3 ay kadar önce penisin kök kımında beyaz lekeler oluşmaya başladı.. internetten araştırdım VİTLİGO hastalığı olduğu kanaatine vardım..Acaba bu ilk hastalığımla bir alakası olabilirmi ..bu kahverengi lekeler vitiligoya sebeb olmuş olabilirlirmi..
Hocam son olarak soğuk aldığımda, üşüttüğümde sağ testisimde kesik kesik, ara ara ağrı oluyor, sanki sivri bişey batiriyorlarmış gibi....
Hocam hakkınızı helal edin başınızı ağrıttık..Şimdiden teşekkürler..
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Vitilogada kahverengi değil beyaz olur.
Sizdeki doktorunuzun dediği gibi bir şey dokunmuştur.
Bu antibiyotik olmazsa da yediğiniz içtiğiniz bir şeyden olabilir.
Soğukta testsi ağrıyabilir. Daha sonra ısınınca geçer.
Siz cilt doktorunuza tekrardan gidin. Doktorunuz tedavi için mutlaka başka bir şeyler yapacaktır.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...