Peniste leke

21 gösterim
22 Ocak 2010 Malcolm sordu
hocam öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için Allah razı olsun..
Hocam uzunca bir süredir penis üzerinde kahverengi lekeler mevcut, bu lekeler penisin uç kısmında pürüzsüz,harita gibi, 2-3 cm çapında idrar çıkış deliğinin cevresinde oluşmuş aynı zamanda buradan bakıldığında penisin iç kısmında doku içerisindede bu kahverengi lekeler gözüküyor.
Not:Hocam bir süre temizlik işlerinde çalışmıştım, hijyene pek dikkat edemedim bu sebeble bir mantar hastalığı olmuş olabilirmi.
Dermotoloji uzmanına gittiğimde antibiyotiklerin yan etkisinden olmuş olabileceğini söyledi ama pek dikkatli inceleme yapmadı içimde bir şüphe kaldı bu konuda(3-4 yıldır antibiyotik kullanmıyorum)
Hocam bide 2-3 ay kadar önce penisin kök kımında beyaz lekeler oluşmaya başladı.. internetten araştırdım VİTLİGO hastalığı olduğu kanaatine vardım..Acaba bu ilk hastalığımla bir alakası olabilirmi ..bu kahverengi lekeler vitiligoya sebeb olmuş olabilirlirmi..
Hocam son olarak soğuk aldığımda, üşüttüğümde sağ testisimde kesik kesik, ara ara ağrı oluyor, sanki sivri bişey batiriyorlarmış gibi....
Hocam hakkınızı helal edin başınızı ağrıttık..Şimdiden teşekkürler..
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Vitilogada kahverengi değil beyaz olur.
Sizdeki doktorunuzun dediği gibi bir şey dokunmuştur.
Bu antibiyotik olmazsa da yediğiniz içtiğiniz bir şeyden olabilir.
Soğukta testsi ağrıyabilir. Daha sonra ısınınca geçer.
Siz cilt doktorunuza tekrardan gidin. Doktorunuz tedavi için mutlaka başka bir şeyler yapacaktır.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,814 soru

12,002 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon varikosel ameliyati sonrasi üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı mesane böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu akıntı yanma hissi peyronie test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması hidrosel ameliyatı sonrasi tahriş cinsel perhiz varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık penis zedelenmesi semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat -es1 spermde gariplik aşırı aktif mesane peniste leke hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce kızarıklık usg siğil iltihap perhiz travma kronik prostatit tedavisi idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu
...