testisim agrıyor

4 gösterim
21 Ocak 2010 eren sordu
2 gün önce masturbasyondan sonra sol testisimde agrı basladı.hala gecmedi.normalde böyle bisey olmazdı.nedenini hala anlamadım.oturamayacak dereceye geldim.cok agrım var
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sık ve zorlayıcı masturbasyonlardan sonra bu olabilir.
Masturbasyonu bir düzene sokmalısınız. Zamanla bu ağrının geçmesi lazım. 7-8 mesaj aşağısında bu soruya cevap verdim
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,814 soru

9,054 cevap

...