Sol testisimde bi agri var

5 gösterim
22 Ocak 2010 Burak sordu
Selamunaleyküm hocam. Dün basket oynarken sol testisime bi darbe yedim. Sıcağı sıcağına pek farketmedim. Ama bugun ağrı daha da belirgin bi sekilde. Bugün testisim agrimasina rağmen basket oynadım tekrardan. E haliyle kostum hopladım zipladim. Ondan sonra ağrı biraz daha arttı. Şimdi sol ayağımın üstüne bastığımda sol testisimde çok kötü bi agri olusuyo. Sanki testisimi sıkıyolarmış gibi. Bı kaç arkadasa sordum araştırdım ama kesin bi bilgiye ulaşamadım . Herkes bi doktora görün diyo ama onceden de buna benzer bisey olmuştu ve sonradan geçmişti.
Evet durum böyle. Ne yapmam lazım ??
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Testis travmaları önemlidir. Bir damar zedelenmesi sonucu kan toplanması olabilir. Bir an önce ultrason çektirmek üzere uroloji uzmanına başvurun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...