Sol testisimde bi agri var

6 gösterim
22 Ocak 2010 Burak sordu
Selamunaleyküm hocam. Dün basket oynarken sol testisime bi darbe yedim. Sıcağı sıcağına pek farketmedim. Ama bugun ağrı daha da belirgin bi sekilde. Bugün testisim agrimasina rağmen basket oynadım tekrardan. E haliyle kostum hopladım zipladim. Ondan sonra ağrı biraz daha arttı. Şimdi sol ayağımın üstüne bastığımda sol testisimde çok kötü bi agri olusuyo. Sanki testisimi sıkıyolarmış gibi. Bı kaç arkadasa sordum araştırdım ama kesin bi bilgiye ulaşamadım . Herkes bi doktora görün diyo ama onceden de buna benzer bisey olmuştu ve sonradan geçmişti.
Evet durum böyle. Ne yapmam lazım ??
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Testis travmaları önemlidir. Bir damar zedelenmesi sonucu kan toplanması olabilir. Bir an önce ultrason çektirmek üzere uroloji uzmanına başvurun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,814 soru

12,002 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon varikosel ameliyati sonrasi üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı mesane böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu akıntı yanma hissi peyronie test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması hidrosel ameliyatı sonrasi tahriş cinsel perhiz varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık penis zedelenmesi semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat -es1 spermde gariplik aşırı aktif mesane peniste leke hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce kızarıklık usg siğil iltihap perhiz travma kronik prostatit tedavisi idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu
...