1 gösterim
22 Ocak 2010 akademik sordu
Yaptığınız açıklama için teşekkür ederim Ali hocam... Yazınızı okuduktan sonra size hak verdim. Yazdığınız gibi bu site akedemik tartışma platformu deil. Hastaları yönlendirmek ve onlara yardımcı olabilmek.Hiç karşılıksız bu tür bir çalışma yaptığınız için sizi tebrik ediyorum.Umarım ki kıymetiniz bilinir.
Tekrar teşekkür ediyorum herkeze sağlık dolu günler diliyorum. Saygılarımla...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Anlayış gösterdiğiniz için asıl ben teşekkür ederim. Hocam görüyorsunuz hasta olanların derdine derman olmaya onlara yol göstermeye çalışıyorum.
Bu kısıtlı zaman içinde akademik sorulara cevap veremeyeceğimi, tartışmaya katılamayacağımı sizinde anlamanız çok iyi bir şey.
Şahsinizde herkese yazdığım için kusura bakmayın.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,659 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...