kr. prostatit

4 gösterim
22 Ocak 2010 Ahmet sordu
Hocam, benim tedavim ediyor ama şikayetlerim oldukça azalmış durumda.
Sık idrara çıkma ve penis başında sızı/ağrı şikayetim var. Eskiden ejakülasyon sonrası bu ağrı/sızı geçiyordu. Şimdi ise hiçbir ağrı yokken ejakülasyon sonrası peniste ağrı/sızı oluyor. Ve bir süre art arda tuvalete çıkıyorum.
Ejakülasyon iyi geliyor diye her gün yaşıyordum. Uzun süredir böyle yapmakla hata yaptım sanırım.
1) Peniste sızının tek nedeni kr. prostatit midir? Yoksa sağlıklı olsam da her gün ejakülasyon yaşamakla böyle bir sızı çeker miydim?
2) Eskiden çok su içiyordum. Böyle uzun süre çok su içip sık tuvalete çıkmanın ardından aşırı aktif mesane durumu ortaya çıkar mı? Bunu aza indirmek için ne yapmalı?
Sorularım biraz gereksiz gibi olduysa kusuruma bakmayın. İnsanı psikolojik olarak da yoran ve aptallaştıran bir hastalık bu.
Saygılarımla.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
1- Büyük ihtimalle her gün boşalmayla ilgilidir.
2- Bu söylediğinizin aşırı aktif mesane ile ilgisi yoktur. AAM bir hastalıktır.
3- Evet farkındayım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...