kr. prostatit

4 gösterim
22 Ocak 2010 Ahmet sordu
Hocam, benim tedavim ediyor ama şikayetlerim oldukça azalmış durumda.
Sık idrara çıkma ve penis başında sızı/ağrı şikayetim var. Eskiden ejakülasyon sonrası bu ağrı/sızı geçiyordu. Şimdi ise hiçbir ağrı yokken ejakülasyon sonrası peniste ağrı/sızı oluyor. Ve bir süre art arda tuvalete çıkıyorum.
Ejakülasyon iyi geliyor diye her gün yaşıyordum. Uzun süredir böyle yapmakla hata yaptım sanırım.
1) Peniste sızının tek nedeni kr. prostatit midir? Yoksa sağlıklı olsam da her gün ejakülasyon yaşamakla böyle bir sızı çeker miydim?
2) Eskiden çok su içiyordum. Böyle uzun süre çok su içip sık tuvalete çıkmanın ardından aşırı aktif mesane durumu ortaya çıkar mı? Bunu aza indirmek için ne yapmalı?
Sorularım biraz gereksiz gibi olduysa kusuruma bakmayın. İnsanı psikolojik olarak da yoran ve aptallaştıran bir hastalık bu.
Saygılarımla.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
1- Büyük ihtimalle her gün boşalmayla ilgilidir.
2- Bu söylediğinizin aşırı aktif mesane ile ilgisi yoktur. AAM bir hastalıktır.
3- Evet farkındayım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,814 soru

12,002 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon varikosel ameliyati sonrasi üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı mesane böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu akıntı yanma hissi peyronie test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması hidrosel ameliyatı sonrasi tahriş cinsel perhiz varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık penis zedelenmesi semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat -es1 spermde gariplik aşırı aktif mesane peniste leke hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce kızarıklık usg siğil iltihap perhiz travma kronik prostatit tedavisi idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu
...