penisde beyazlıklar var

4 gösterim
21 Ocak 2010 kamil sordu
penisimin alt taraflarında beyazlıklar çıktı leke gibi sanki mantar gibi ne yapmalıyım anlamadım 2 3 aydır duruyor lütfen yardım ederseniz sevinirim
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu şikâyetleriniz mantar, ekzema, tahriş veya alerji olabilir. Bu saydıklarımın tedavisi farklıdır. Birinde kullanılan ilaç diğerinde kullanılmaz.
Bu nedenle bir cilt doktoruna (Dermatolog) başvurun, muayene olun. Teşhis konulduktan sonra doktorunuz size ilaç verecektir. Bu ilaçları kullanırsanız şikâyetlerinizden dolayısıyla hastalığınızdan kurtulabilirsiniz. Bu hastalıkların geçmesi uzun sürebilir. Şayet cilt doktoruna gittiniz ve geçmediyse tekrar aynı doktora gidin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,818 soru

9,054 cevap

...