varikosel

6 gösterim
21 Ocak 2010 akademik sordu
Ali hocam dünkü soruma çok yüzelsel cevap verip geçiştirmişsiniz. tabiki cevap vermek zorundada deilsiniz. ama beni yanlış anladıysanız özür dilerim. amacım burda size soru sorarak atıfta bulunmak deil. özellikle benim için önemli olan 5. soruya yanıt vermemişsiniz. bunları netden araştırmadım. kendimde asistanım. amacım sizin tecrübenizden ve cevapladığınız 20000 sorudan çıkarak bunu düşündüm. lütfen 5. soru için yanıtlamak isterseniz çok sevinirim. saygılar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Hocam Bu yazıyı yazacağınızı biliyordum. Önce yazınıza yüzeysel cevap verdiğim için özür dilerim. Çünkü sizin gibi araştırmacı bir akademisyeni tatmin etmeyeceği belliydi.
Kendime göre haklı sebeplerim var.
Bazıları bu web sitesinin amacını yanlış anlıyorlar
Burada yapılan iş sorulara, şikayetlere cevap vermek. Gerekli yol göstermek rehberlik görevi yapmak. Hastayı bir an önce doktoruna göndermek.
Yoksa bilimsel tartışmalar değildir. İnternette okunan, kesinliği belli olmayan bilgiler hakkında konuşmak hele hiç değildir.
Bu benim görüşüm. Doğru veya yanlış olabilir. Ama benim koyduğum kural bu.
Tartışılacak forumlar vardır. İsteyen kişi orada tartışabilir. Bunun faydası yok mu? Var.
Ama benim yapacağım iş değildir.
Anlayacağınızı umarak şahsınızda herkese yazıyorum. Çünkü sizden öncede bu şekilde yazan akademisyenler oldu. Aynı cevabı vermiştim.
Hocam lütfen beni maruz görün, affedin.
Ayrıca çok kibar birisi olduğunuz içinde teşekkürler.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

...