varikosel

7 gösterim
22 Ocak 2010 akademik sordu
Ali hocam dünkü soruma çok yüzelsel cevap verip geçiştirmişsiniz. tabiki cevap vermek zorundada deilsiniz. ama beni yanlış anladıysanız özür dilerim. amacım burda size soru sorarak atıfta bulunmak deil. özellikle benim için önemli olan 5. soruya yanıt vermemişsiniz. bunları netden araştırmadım. kendimde asistanım. amacım sizin tecrübenizden ve cevapladığınız 20000 sorudan çıkarak bunu düşündüm. lütfen 5. soru için yanıtlamak isterseniz çok sevinirim. saygılar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Hocam Bu yazıyı yazacağınızı biliyordum. Önce yazınıza yüzeysel cevap verdiğim için özür dilerim. Çünkü sizin gibi araştırmacı bir akademisyeni tatmin etmeyeceği belliydi.
Kendime göre haklı sebeplerim var.
Bazıları bu web sitesinin amacını yanlış anlıyorlar
Burada yapılan iş sorulara, şikayetlere cevap vermek. Gerekli yol göstermek rehberlik görevi yapmak. Hastayı bir an önce doktoruna göndermek.
Yoksa bilimsel tartışmalar değildir. İnternette okunan, kesinliği belli olmayan bilgiler hakkında konuşmak hele hiç değildir.
Bu benim görüşüm. Doğru veya yanlış olabilir. Ama benim koyduğum kural bu.
Tartışılacak forumlar vardır. İsteyen kişi orada tartışabilir. Bunun faydası yok mu? Var.
Ama benim yapacağım iş değildir.
Anlayacağınızı umarak şahsınızda herkese yazıyorum. Çünkü sizden öncede bu şekilde yazan akademisyenler oldu. Aynı cevabı vermiştim.
Hocam lütfen beni maruz görün, affedin.
Ayrıca çok kibar birisi olduğunuz içinde teşekkürler.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,414 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...