göbek bölgesınde yanma

4 gösterim
22 Ocak 2010 bersu_791 sordu
hocam dedem 2006 yılında subat ayında her ıkı testısıde alındı kanserlı oldugu için busende prostat buyumesı oldu ve yıne amelıyat oldu kanser vucuda ve kegıme sıcramısmı dıye testler yapıldı sıcramadıgını soyledı drlar suan dedem her ıkı gecede bır acıle gıdıyor buarada cok hast gezdık zonguldaktan ıst getırdık nerelere gıtmedık bır sonuc alamadık mr cekıldı tomografı cekıldı ultrasona gırdık ama sonuc bır turlu bulunamadı ne yapacagımızı şaşırdık artık sızden gelcek cvp bızım için cok önemlı şimdi Gastroenteroloji bölumune sevk edıldık ılk randevumuz 12 temmuzda bakalım onlar ne dıyecek hocam sıze amelıyat ve test sonuclarımız getırsek konussak nasıl olur cvp olumlu olursa cok sevınrım
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Size daha önce cevap yazmıştım.
Zannediyorum şikayetler uroloji ile ilgili değildir. Zaten yanlış yazmış olmalısınız prostat kanseri olduğu için testisler alınmıştır.
Her neyse endokrinolojide bir görsün bakalım. Beklide kanser bağırsak arkasındaki lenf düğümlerine yayılmıştır. Ağrının kaynağı budur.
Bana gelseniz fazla yapabileceğim bir şey olduğunu zannetmiyorum. Sadece gelişmeleri yazın size yol göstermeye çalışayım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,585 soru

10,791 cevap

...