göbek bölgesınde yanma

4 gösterim
22 Ocak 2010 bersu_791 sordu
hocam dedem 2006 yılında subat ayında her ıkı testısıde alındı kanserlı oldugu için busende prostat buyumesı oldu ve yıne amelıyat oldu kanser vucuda ve kegıme sıcramısmı dıye testler yapıldı sıcramadıgını soyledı drlar suan dedem her ıkı gecede bır acıle gıdıyor buarada cok hast gezdık zonguldaktan ıst getırdık nerelere gıtmedık bır sonuc alamadık mr cekıldı tomografı cekıldı ultrasona gırdık ama sonuc bır turlu bulunamadı ne yapacagımızı şaşırdık artık sızden gelcek cvp bızım için cok önemlı şimdi Gastroenteroloji bölumune sevk edıldık ılk randevumuz 12 temmuzda bakalım onlar ne dıyecek hocam sıze amelıyat ve test sonuclarımız getırsek konussak nasıl olur cvp olumlu olursa cok sevınrım
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Size daha önce cevap yazmıştım.
Zannediyorum şikayetler uroloji ile ilgili değildir. Zaten yanlış yazmış olmalısınız prostat kanseri olduğu için testisler alınmıştır.
Her neyse endokrinolojide bir görsün bakalım. Beklide kanser bağırsak arkasındaki lenf düğümlerine yayılmıştır. Ağrının kaynağı budur.
Bana gelseniz fazla yapabileceğim bir şey olduğunu zannetmiyorum. Sadece gelişmeleri yazın size yol göstermeye çalışayım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...