göbek bölgesınde yanma

4 gösterim
22 Ocak 2010 bersu_791 sordu
hocam dedem 2006 yılında subat ayında her ıkı testısıde alındı kanserlı oldugu için busende prostat buyumesı oldu ve yıne amelıyat oldu kanser vucuda ve kegıme sıcramısmı dıye testler yapıldı sıcramadıgını soyledı drlar suan dedem her ıkı gecede bır acıle gıdıyor buarada cok hast gezdık zonguldaktan ıst getırdık nerelere gıtmedık bır sonuc alamadık mr cekıldı tomografı cekıldı ultrasona gırdık ama sonuc bır turlu bulunamadı ne yapacagımızı şaşırdık artık sızden gelcek cvp bızım için cok önemlı şimdi Gastroenteroloji bölumune sevk edıldık ılk randevumuz 12 temmuzda bakalım onlar ne dıyecek hocam sıze amelıyat ve test sonuclarımız getırsek konussak nasıl olur cvp olumlu olursa cok sevınrım
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Size daha önce cevap yazmıştım.
Zannediyorum şikayetler uroloji ile ilgili değildir. Zaten yanlış yazmış olmalısınız prostat kanseri olduğu için testisler alınmıştır.
Her neyse endokrinolojide bir görsün bakalım. Beklide kanser bağırsak arkasındaki lenf düğümlerine yayılmıştır. Ağrının kaynağı budur.
Bana gelseniz fazla yapabileceğim bir şey olduğunu zannetmiyorum. Sadece gelişmeleri yazın size yol göstermeye çalışayım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,455 soru

11,651 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...