bosalma

4 gösterim
22 Ocak 2010 gurbette sordu
Merhaba hocam, dun size soru sormustum bosalma ile ilgili. ben yeterli bilgi verememistim, bekarim ve katif bir cinsel yasam icerisnde degilim, hicbir zaman inanclarimdan dolayi masturbasyon yapmadim. sehvetli bir sekilde gece bosalmalarinin yasanmamasi (en azindan 6 ay oldu) normal midir? bazen yumurtaliklarimda agri hissediyorum bununla bir ilgisi var mi? agridiginda ne yapilmali?
cok tesekkurler
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Eğer mastrubasyon veya başka şekilde boşalma olmamışsa 6 ay da vücut kendini buna ayarlayıp boşalma yapması azlımdı.
Ama çok defa yorgunluklar, stres, beslenme durumu, enerjisi az yiyeceklerden dolayı vücut boşalma ihtiyacı his etmemiş olabilir.
Sizdeki testsi ağrısının nedeni bu olabilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,854 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...