Penisteki Oluşum

8 gösterim
22 Ocak 2010 Romulus sordu
Hocam öncelikle kolay gelsin. Benim problemim penisimin alt kısmında sol taraftında çıkan mercimek tanesinden biraz daha büyük tümsek bir oluşumla ilgili.
Yaklaşık 5-6 gün önce oluştu bu ve ilk çıktığında az bir miktar sarımsı yoğun bir sıvı geldi. Şu sıralarda boyutunda az da olsa bir küçülme olsa da hala durmakta ve ufak sarı bir tepecikten gene bir miktar sarımsı sıvı geldi ve tepecik kayboldu şuan. Ayrıca bu kitle alttaki dokudan tamamen ayrı, sadece üst deri ile bağlantısı var. Aşırı baskı yapılması dışında herhangi bir acı/ağrı yapmıyor.

Bir üroloji uzmanına görünmeden önce durumun ciddiyeti ve bunun ne olabilieceği hakkında fikirlerinizi almak istiyorum mümkünse.
Şimdiden teşekkürler hocam.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Bu bir cilt altı yağ dokusudur. İltihaplanınca içinden irin gelir. Sizdeki gibi şikayetlere nende olur.
Uroloji değil bir cilt doktoruna görünseniz daha iyi olur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,414 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...