Penisteki Oluşum

8 gösterim
22 Ocak 2010 Romulus sordu
Hocam öncelikle kolay gelsin. Benim problemim penisimin alt kısmında sol taraftında çıkan mercimek tanesinden biraz daha büyük tümsek bir oluşumla ilgili.
Yaklaşık 5-6 gün önce oluştu bu ve ilk çıktığında az bir miktar sarımsı yoğun bir sıvı geldi. Şu sıralarda boyutunda az da olsa bir küçülme olsa da hala durmakta ve ufak sarı bir tepecikten gene bir miktar sarımsı sıvı geldi ve tepecik kayboldu şuan. Ayrıca bu kitle alttaki dokudan tamamen ayrı, sadece üst deri ile bağlantısı var. Aşırı baskı yapılması dışında herhangi bir acı/ağrı yapmıyor.

Bir üroloji uzmanına görünmeden önce durumun ciddiyeti ve bunun ne olabilieceği hakkında fikirlerinizi almak istiyorum mümkünse.
Şimdiden teşekkürler hocam.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Bu bir cilt altı yağ dokusudur. İltihaplanınca içinden irin gelir. Sizdeki gibi şikayetlere nende olur.
Uroloji değil bir cilt doktoruna görünseniz daha iyi olur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,854 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...