Penisteki Oluşum

8 gösterim
22 Ocak 2010 Romulus sordu
Hocam öncelikle kolay gelsin. Benim problemim penisimin alt kısmında sol taraftında çıkan mercimek tanesinden biraz daha büyük tümsek bir oluşumla ilgili.
Yaklaşık 5-6 gün önce oluştu bu ve ilk çıktığında az bir miktar sarımsı yoğun bir sıvı geldi. Şu sıralarda boyutunda az da olsa bir küçülme olsa da hala durmakta ve ufak sarı bir tepecikten gene bir miktar sarımsı sıvı geldi ve tepecik kayboldu şuan. Ayrıca bu kitle alttaki dokudan tamamen ayrı, sadece üst deri ile bağlantısı var. Aşırı baskı yapılması dışında herhangi bir acı/ağrı yapmıyor.

Bir üroloji uzmanına görünmeden önce durumun ciddiyeti ve bunun ne olabilieceği hakkında fikirlerinizi almak istiyorum mümkünse.
Şimdiden teşekkürler hocam.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Bu bir cilt altı yağ dokusudur. İltihaplanınca içinden irin gelir. Sizdeki gibi şikayetlere nende olur.
Uroloji değil bir cilt doktoruna görünseniz daha iyi olur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,393 soru

12,573 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...