kr.prostatit

7 gösterim
22 Ocak 2010 elemanoglu sordu
selamlar sayın hocam;2002 yılında sol testisimdeki ağrı nenediyle yapılan kontrolde varikosel teşhisi kondu.bu teşhisten bir ay kadar öncede korunmasız bir cinsel deneyim sonucunda akıntı nedeniyle
1)penisimin sürekli içe çekik vaziyette ve penis derisinin baş kısmını kapatacak şekilde sünnetsizmiş gibi bir şekilde bulunması neden.
2)kullandığım yüksek dozda bu kadar antibiyotiğe rağmen hastalığın geçiçi rahatlamalar dışında tekrar nüks etmesi başka bir hastalığın delaletimi.
3)bugünü kadar prostat masajı kültürü tahlilinin yapılmadı,bunu yaptırmakla ısrarcı olursam karşıma başka bir hastalık çıkabilirmi.
cevabınız için teşekkü
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;

Not: Çok uzun yazmışsınız. Sadece göz gezdirdim. Bazı yerleri mecburen sildim. Hali ile cevapta kısa oldu. Kuralları okuyunuz.
1- Bu durum anlattığınız şikayetlerle ilgili değil. Yapısal bir bozukluk olmalı.
2- Prostat iltihabı başak hastalık olsun kendi nedeni olsun, nüs edebilir.
3- Başka bir hastalık çıkmaz. Ama bu safhadan sonra kültürde bir şey üreyeceğini zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,415 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...