kr.prostatit

7 gösterim
22 Ocak 2010 elemanoglu sordu
selamlar sayın hocam;2002 yılında sol testisimdeki ağrı nenediyle yapılan kontrolde varikosel teşhisi kondu.bu teşhisten bir ay kadar öncede korunmasız bir cinsel deneyim sonucunda akıntı nedeniyle
1)penisimin sürekli içe çekik vaziyette ve penis derisinin baş kısmını kapatacak şekilde sünnetsizmiş gibi bir şekilde bulunması neden.
2)kullandığım yüksek dozda bu kadar antibiyotiğe rağmen hastalığın geçiçi rahatlamalar dışında tekrar nüks etmesi başka bir hastalığın delaletimi.
3)bugünü kadar prostat masajı kültürü tahlilinin yapılmadı,bunu yaptırmakla ısrarcı olursam karşıma başka bir hastalık çıkabilirmi.
cevabınız için teşekkü
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;

Not: Çok uzun yazmışsınız. Sadece göz gezdirdim. Bazı yerleri mecburen sildim. Hali ile cevapta kısa oldu. Kuralları okuyunuz.
1- Bu durum anlattığınız şikayetlerle ilgili değil. Yapısal bir bozukluk olmalı.
2- Prostat iltihabı başak hastalık olsun kendi nedeni olsun, nüs edebilir.
3- Başka bir hastalık çıkmaz. Ama bu safhadan sonra kültürde bir şey üreyeceğini zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...