kr.prostatit

7 gösterim
22 Ocak 2010 elemanoglu sordu
selamlar sayın hocam;2002 yılında sol testisimdeki ağrı nenediyle yapılan kontrolde varikosel teşhisi kondu.bu teşhisten bir ay kadar öncede korunmasız bir cinsel deneyim sonucunda akıntı nedeniyle
1)penisimin sürekli içe çekik vaziyette ve penis derisinin baş kısmını kapatacak şekilde sünnetsizmiş gibi bir şekilde bulunması neden.
2)kullandığım yüksek dozda bu kadar antibiyotiğe rağmen hastalığın geçiçi rahatlamalar dışında tekrar nüks etmesi başka bir hastalığın delaletimi.
3)bugünü kadar prostat masajı kültürü tahlilinin yapılmadı,bunu yaptırmakla ısrarcı olursam karşıma başka bir hastalık çıkabilirmi.
cevabınız için teşekkü
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;

Not: Çok uzun yazmışsınız. Sadece göz gezdirdim. Bazı yerleri mecburen sildim. Hali ile cevapta kısa oldu. Kuralları okuyunuz.
1- Bu durum anlattığınız şikayetlerle ilgili değil. Yapısal bir bozukluk olmalı.
2- Prostat iltihabı başak hastalık olsun kendi nedeni olsun, nüs edebilir.
3- Başka bir hastalık çıkmaz. Ama bu safhadan sonra kültürde bir şey üreyeceğini zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,393 soru

12,573 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...