Penil Fraktür

8 gösterim
22 Ocak 2010 Wess sordu
Değerli Hocam,
İlişki sırasında ters bir zorlama sonucu penisimde bükülme oldu ve penisimde bir yanma hissettim ama morarma olmadı. Ereksiyonda ve sertleşmede problemim yok , ancak normal zamanlarda penisim çok sönük. Sanki kan kan akışı yok..Süngerimsi kılıfın yırtıldığını anladım internette araştırırken..
Hocam ne yapabilirim..Renkli doppler çektersem yırtığın boyutları belli olur mu ? Ve en öenmlisi nasıl tedavi görmem gerekir..Tedavisi var mı ?
Cevabınızı umutla bekliyorum..
Saygılar sunuyorum.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
İnternete bakarak süngerimsi dokunun yırtılması anlaşılmaz.
Hepsi bir tahminden öteye gitmez.
Belki biraz zedelenme vardır.
Dopplerde her şey görülür.
Bir doppler US çektirin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...