Penil Fraktür

13 gösterim
22 Ocak 2010 Wess sordu
Değerli Hocam,
İlişki sırasında ters bir zorlama sonucu penisimde bükülme oldu ve penisimde bir yanma hissettim ama morarma olmadı. Ereksiyonda ve sertleşmede problemim yok , ancak normal zamanlarda penisim çok sönük. Sanki kan kan akışı yok..Süngerimsi kılıfın yırtıldığını anladım internette araştırırken..
Hocam ne yapabilirim..Renkli doppler çektersem yırtığın boyutları belli olur mu ? Ve en öenmlisi nasıl tedavi görmem gerekir..Tedavisi var mı ?
Cevabınızı umutla bekliyorum..
Saygılar sunuyorum.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
İnternete bakarak süngerimsi dokunun yırtılması anlaşılmaz.
Hepsi bir tahminden öteye gitmez.
Belki biraz zedelenme vardır.
Dopplerde her şey görülür.
Bir doppler US çektirin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,814 soru

12,002 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon varikosel ameliyati sonrasi üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı mesane böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu akıntı yanma hissi peyronie test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması hidrosel ameliyatı sonrasi tahriş cinsel perhiz varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık penis zedelenmesi semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat -es1 spermde gariplik aşırı aktif mesane peniste leke hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce kızarıklık usg siğil iltihap perhiz travma kronik prostatit tedavisi idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu
...