AİDS

2 gösterim
22 Ocak 2010 sevimli sordu
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için Allah razı olsun. Hocam bundan 5 sene önce yani 2005 yılında benim isteğim dışında aniden diyelim ankarada bir hayat kadınıyla korunmasız bir ilişkim oldu. Bu zamana kadar ateş, başağrısı gibi problemlerle karşılaşmadım. Sadece midede bir rahatsızlığım var. O rahatsızlıktan dolayıda 1 hafta hastanede yattım geçen sene. Tabi tahliller yapıldı. Kan, idrar gibi.. Tahlillerde birşey olmadığı söylendi. Hocam kafamı kemirip duruyor, neden derseniz internette okudum 8-10 yıl sonrada çıkabiliyormuş. ama ben midemden dolayı çok kan tahlili yaptırdım yani aids yada hiv virüsü taşısaydım onlarda çıkardı dimi? Lütfen yardım edin... Kuruntumu yapıyorum?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Aids virüsü başka tahlillerden çıkmaz. Kendinin özel tahlili var onu yaptırmanız lazımdı.
Eliza testi bunun için yapılıyor.
Bir tahlil yaptırın, içiniz rahat etsin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,854 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...