AİDS

2 gösterim
22 Ocak 2010 sevimli sordu
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için Allah razı olsun. Hocam bundan 5 sene önce yani 2005 yılında benim isteğim dışında aniden diyelim ankarada bir hayat kadınıyla korunmasız bir ilişkim oldu. Bu zamana kadar ateş, başağrısı gibi problemlerle karşılaşmadım. Sadece midede bir rahatsızlığım var. O rahatsızlıktan dolayıda 1 hafta hastanede yattım geçen sene. Tabi tahliller yapıldı. Kan, idrar gibi.. Tahlillerde birşey olmadığı söylendi. Hocam kafamı kemirip duruyor, neden derseniz internette okudum 8-10 yıl sonrada çıkabiliyormuş. ama ben midemden dolayı çok kan tahlili yaptırdım yani aids yada hiv virüsü taşısaydım onlarda çıkardı dimi? Lütfen yardım edin... Kuruntumu yapıyorum?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
imageÖncelikle Geçmiş olsun;
Aids virüsü başka tahlillerden çıkmaz. Kendinin özel tahlili var onu yaptırmanız lazımdı.
Eliza testi bunun için yapılıyor.
Bir tahlil yaptırın, içiniz rahat etsin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,455 soru

11,651 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...