bosalma

5 gösterim
22 Ocak 2010 gurbette sordu
merhaba hocam
Hersey den once size cok tesekkur ediyorum boyle bir hizmetiniz icin gurbet ellerde yasayan ve boyle dertlerinin yabanci doktorlarla paylasamayan biri olarak.
Ben duzenli sekilde gece bosalmalari yasayamiyorum. mesela en son 6 ay once dogal yollarla bosalma yasadim.(bu arada sabahlari uyandigimda vucudumda islaklik hissediyorum, bu durum bosalmayla ilgilimi yoksa meni mi bilmiyorum ?) bu durum saglikli bir erkekte gorulebilir mi? eger bir sorunsa nasil bir cozum yolu bulunmalidir?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bilgileri yeterince vermemişsiniz. Evli misiniz bekar mı? masturbasyon yapıyor musunuz? Şayet masurbasyonu sık yapıyorsanız veya faale bir cinsel hayatınız varsa gece boşalmaları olmayacaktır.
Zaten gece boşalmaları da çok önemli değildir. Çünkü bunu sizin isteğiniz dışında vücut kendisi ayarlar. Olmuyorsa demek ihtiyaç yoktur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,414 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...