kr.prostatit

7 gösterim
22 Ocak 2010 akdeniz\'li sordu
s.a hocam
bu hastalıktan tedavi gördüm çok şükür iyiyim. ara sıra apış arasında yada fıtık bölgemde belli belirsiz sancı oluyor bazı günler hergün değil yani.
1-bu devam eden sancılar beni fazla rahatsız etmiyor yalnız hocam bu kış aylarında sancı artarmı?
2-tedaviden sonra idrarda yanma ve boşalmada ağrı veya sancı kalmadı acaba bu hastalıgın en kötü hali bende bu kadar hafif sancımı olur yoksa idrar da ve boşalmadan sonra yanmalar başlarmı?
3-biliyorum bu hastalıga yakalandınmı yarının ne gibi acılar getireceğini ürolog ve hasta bilemiyor ama siz yılların vermiş oldugu tecrübe dayanarak bu hastalıga yakalanan kişi de ne gibi olgular olmazsa hastalığı iyiye gidebiliyor diyebiliriz?
4-bu hastalıga yakalanı bir kaç ay oldu daha kışı geçirmedim bu hastalıkla onun için yaz veya kış mevsimi bu hastalıkta ne gibi etkileri var?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Size daha önce cevap yazmıştım.
Sorular aynı şeyi kapsıyor.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...