kr.prostatit

7 gösterim
22 Ocak 2010 akdeniz\'li sordu
s.a hocam
bu hastalıktan tedavi gördüm çok şükür iyiyim. ara sıra apış arasında yada fıtık bölgemde belli belirsiz sancı oluyor bazı günler hergün değil yani.
1-bu devam eden sancılar beni fazla rahatsız etmiyor yalnız hocam bu kış aylarında sancı artarmı?
2-tedaviden sonra idrarda yanma ve boşalmada ağrı veya sancı kalmadı acaba bu hastalıgın en kötü hali bende bu kadar hafif sancımı olur yoksa idrar da ve boşalmadan sonra yanmalar başlarmı?
3-biliyorum bu hastalıga yakalandınmı yarının ne gibi acılar getireceğini ürolog ve hasta bilemiyor ama siz yılların vermiş oldugu tecrübe dayanarak bu hastalıga yakalanan kişi de ne gibi olgular olmazsa hastalığı iyiye gidebiliyor diyebiliriz?
4-bu hastalıga yakalanı bir kaç ay oldu daha kışı geçirmedim bu hastalıkla onun için yaz veya kış mevsimi bu hastalıkta ne gibi etkileri var?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Size daha önce cevap yazmıştım.
Sorular aynı şeyi kapsıyor.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,455 soru

11,651 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...