Testis Ağrısı ve Akıntı

58 gösterim
22 Ocak 2010 Zor Durumdayım sordu
Hocam ben şeffaf akıntı ve ağrı sebebiyle üroloji doktoruna göründüm. Ayrıca ek olarak şu şikayetlerim vardı: penisin devamlı geriye çekilmesi, içine kaçıcak gibi olması ve bu sırada testislerin küçülerek daralarak gerginleşmesi ve penisin sağa doğru dönmüş gibi durması yani sanki soldaki testis şişiyor ve penisin sol tarafını kaldırarak sağa dönük durmasını sağlıyormuş gibi.
Ancak eğer teşhis size göre de doğruysa bu hastalığın sadece ilaç tedavisiyle iyileşemeyeceğine dair internette bir çok bilgi buldum.
Ne yapmam lazım bana neler önerirsiniz... Yiyecek içeceklere dikkat edip, sıcak su banyosu, spor yapmak, fazla oturmamak gibi aktivitelerde bulunmalı mıyım...
Bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Galiba size daha önce de yazmıştım.
Önemli bir şey olsaydı doktorunuz size söylerdi.
Bende önemli bir şey görmüyorum. Doktorunuz kr. Prostatit teşhisi koymuş ve tedavisini vermiş. Bu ilaçları kullanıp kontrole gidin.
Bu hastalığın tedavisi var. Ama uzun süren bir tedavi gerektirir. Sol menü SSS da sorularınızın cevabı var. Orayı okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,814 soru

12,002 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon varikosel ameliyati sonrasi üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı mesane böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu akıntı yanma hissi peyronie test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması hidrosel ameliyatı sonrasi tahriş cinsel perhiz varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık penis zedelenmesi semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat -es1 spermde gariplik aşırı aktif mesane peniste leke hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce kızarıklık usg siğil iltihap perhiz travma kronik prostatit tedavisi idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu
...