Testis Ağrısı ve Akıntı

51 gösterim
22 Ocak 2010 Zor Durumdayım sordu
Hocam ben şeffaf akıntı ve ağrı sebebiyle üroloji doktoruna göründüm. Ayrıca ek olarak şu şikayetlerim vardı: penisin devamlı geriye çekilmesi, içine kaçıcak gibi olması ve bu sırada testislerin küçülerek daralarak gerginleşmesi ve penisin sağa doğru dönmüş gibi durması yani sanki soldaki testis şişiyor ve penisin sol tarafını kaldırarak sağa dönük durmasını sağlıyormuş gibi.
Ancak eğer teşhis size göre de doğruysa bu hastalığın sadece ilaç tedavisiyle iyileşemeyeceğine dair internette bir çok bilgi buldum.
Ne yapmam lazım bana neler önerirsiniz... Yiyecek içeceklere dikkat edip, sıcak su banyosu, spor yapmak, fazla oturmamak gibi aktivitelerde bulunmalı mıyım...
Bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Galiba size daha önce de yazmıştım.
Önemli bir şey olsaydı doktorunuz size söylerdi.
Bende önemli bir şey görmüyorum. Doktorunuz kr. Prostatit teşhisi koymuş ve tedavisini vermiş. Bu ilaçları kullanıp kontrole gidin.
Bu hastalığın tedavisi var. Ama uzun süren bir tedavi gerektirir. Sol menü SSS da sorularınızın cevabı var. Orayı okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,658 soru

10,857 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...