Kr. Prostatit

5 gösterim
22 Ocak 2010 Ahmet sordu
Hocam Sistitle başladı. Spesfik incelemede üreme yoktu.1 hafta Rxn + Tdrdx ve 1 hafta sadece Tdrdx yazıldı. Şikayetlerim azaldı, sadece idrar sırasında yanma kaldı.
Sonra nonspesifik incelemede idrarda üroplazmada zayıf üreme oldu (eşim dışında kimseyle ilişkim olmadı ve eşimde bu mikrop yok).1 hafta Ptnt + Tdrdx kullandım. Üroplazma son prostat masajı sonrası idrar kültürümde yok.
Hiçbir zaman akıntım olmadı. İlaçları bıraktıktan sonra ilk kez yapılan tuşe rektal muayanede acı ve yanma vardı, sonrakilerde azalarak (3 seferde) tamamen geçti. Sanki prostatta ödem vardı da boşaldı.
Şİmdi penis ucu dışında ağrım yok. Boşalmada yanma ve ağrı hiçbir zaman olmadı. Sadece idrarda yanma var. Hiçbir tahlilde lökosit yok.
Size hep yazdım, siz de Allah razı olsun bıkmadan usanmadan yanıtladınız. Bana bir türlü kararlı ve uzun bir tedavi uygulanmaya başlanmadı hocam. Hastane hastane sürünmekten, sen iyileşemezsin denmesinden bıktım usandım. Yapılacak tahlile bile ben karar veriyorum, gidiyorum yaptırıyorum. Son olarak ne yapmam gerekiyorsa söyleyin. Size çok güveniyorum. Saygılar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Pİ tedavisinde moral çok önemlidir. Moral bozuk olunca tedavi olmama ihtimali çok artar.
Anladığım kadarı ile sizde geçirilmiş bir Pİ var. Şikayetinizde azaldığına göre ilaç yerine kendinizi kollayıp korumalısınız. Olayı biraz zamana vermelisiniz. Sizden daha ağır Pİ şikayetleri olan hastalar var.
Zamanla bu ufak tefek şikayetlerinizde geçecektir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,854 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...