Kr. Prostatit

5 gösterim
22 Ocak 2010 Ahmet sordu
Hocam Sistitle başladı. Spesfik incelemede üreme yoktu.1 hafta Rxn + Tdrdx ve 1 hafta sadece Tdrdx yazıldı. Şikayetlerim azaldı, sadece idrar sırasında yanma kaldı.
Sonra nonspesifik incelemede idrarda üroplazmada zayıf üreme oldu (eşim dışında kimseyle ilişkim olmadı ve eşimde bu mikrop yok).1 hafta Ptnt + Tdrdx kullandım. Üroplazma son prostat masajı sonrası idrar kültürümde yok.
Hiçbir zaman akıntım olmadı. İlaçları bıraktıktan sonra ilk kez yapılan tuşe rektal muayanede acı ve yanma vardı, sonrakilerde azalarak (3 seferde) tamamen geçti. Sanki prostatta ödem vardı da boşaldı.
Şİmdi penis ucu dışında ağrım yok. Boşalmada yanma ve ağrı hiçbir zaman olmadı. Sadece idrarda yanma var. Hiçbir tahlilde lökosit yok.
Size hep yazdım, siz de Allah razı olsun bıkmadan usanmadan yanıtladınız. Bana bir türlü kararlı ve uzun bir tedavi uygulanmaya başlanmadı hocam. Hastane hastane sürünmekten, sen iyileşemezsin denmesinden bıktım usandım. Yapılacak tahlile bile ben karar veriyorum, gidiyorum yaptırıyorum. Son olarak ne yapmam gerekiyorsa söyleyin. Size çok güveniyorum. Saygılar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Pİ tedavisinde moral çok önemlidir. Moral bozuk olunca tedavi olmama ihtimali çok artar.
Anladığım kadarı ile sizde geçirilmiş bir Pİ var. Şikayetinizde azaldığına göre ilaç yerine kendinizi kollayıp korumalısınız. Olayı biraz zamana vermelisiniz. Sizden daha ağır Pİ şikayetleri olan hastalar var.
Zamanla bu ufak tefek şikayetlerinizde geçecektir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,455 soru

11,651 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...