boşalma ve idrar

10 gösterim
22 Ocak 2010 erryan sordu
Merhaba hocam,
Ben mastürbasyona başlar başlamaz ayaklarım önce üşümeye başlıyor. Hava sıcaksa terleme olup,buharlaşmayla üşüme devam ediyor. Ayaklarım üşüyünce de idrara çıkma ihtiyacı yavaş yavaş beliriyor.
Özellikle boşalma yaklaştığı ve sertliğin arttığı zaman idrar yapacakmış havası hissediyorum. Boşalırken de sanki her an idrar gelecekmiş gibi oluyor.
Bu hem eskisi gibi zevk almamı engelliyor, hem de "bu bir hastalık mı" sorusu aklıma geldiği için ekstra bir sıkıntı veriyor. İlginç olan bir olay da boşalır boşalmaz ayaklarımın üşümesi geçiyor.
Anlattıklarıma göre bu bir hastalık belirtisi olabilir mi?
Neler öneririsiniz?
Şimdiden Allah razı olsun.
Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bunlar bir hastalık değildir.kendi kendinize var ettiğiniz şikayetlerdir. Biraz stres ve psikolojik sorunlar olmalı.
Kendi kendinize hal edemezseniz (ki biraz zordur) bir psikiyatri uzmanından yardım alın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,455 soru

11,651 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...