boşalma ve idrar

10 gösterim
22 Ocak 2010 erryan sordu
Merhaba hocam,
Ben mastürbasyona başlar başlamaz ayaklarım önce üşümeye başlıyor. Hava sıcaksa terleme olup,buharlaşmayla üşüme devam ediyor. Ayaklarım üşüyünce de idrara çıkma ihtiyacı yavaş yavaş beliriyor.
Özellikle boşalma yaklaştığı ve sertliğin arttığı zaman idrar yapacakmış havası hissediyorum. Boşalırken de sanki her an idrar gelecekmiş gibi oluyor.
Bu hem eskisi gibi zevk almamı engelliyor, hem de "bu bir hastalık mı" sorusu aklıma geldiği için ekstra bir sıkıntı veriyor. İlginç olan bir olay da boşalır boşalmaz ayaklarımın üşümesi geçiyor.
Anlattıklarıma göre bu bir hastalık belirtisi olabilir mi?
Neler öneririsiniz?
Şimdiden Allah razı olsun.
Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bunlar bir hastalık değildir.kendi kendinize var ettiğiniz şikayetlerdir. Biraz stres ve psikolojik sorunlar olmalı.
Kendi kendinize hal edemezseniz (ki biraz zordur) bir psikiyatri uzmanından yardım alın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...