Kuru ejekülasyon

3 gösterim
22 Ocak 2010 Clericuzieo sordu
Hocam Öncelikle dünkü cevabınız için çok teşekkür ederim.
Böbrek Tedavisi için gittiğim ürolog taş düşürmemi kolaylaıştırmak amacıyla XXXX adlı bir prostat ilacı vermişti.Sizce sorun bumudur? Bu ilacı kestiğim takdirde sorun düzelirmi? Yoksa başka birşeyden kaynaklanıyor olma ihtimali varmıdır?
Hocam ayrıca sizle ultrason ve ivp çekimlerimin sonuçlarını aktarmak istiyorum.Ürologum 5 gün içinde düşüremezsen müdahele ile(endoskopi) almamız gerekir dedi.Sizde öylemi düşünüyorsunuz.5 gün 30/06/2010 da doluyor.
Sonuçlar:
Ultrason : Sağ böbrekte minimal pelvikalisyel dilatasyon ,
Sağ böbrek üst polde 5mm,sol böbrek orta kesimde 5mm,alt polde 4mm boyutunda taş.
İVP : Sağ böbrek 13 cm boyutunda ve normalden biraz büyük ; sağ üreter distal kesimde 5mm boyutunda taş. sağ hidronefroz,sağ böbrek üst polde 8mm boyutunda taş.
Hiçbir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmanız, vakit ayırmanız çok büyük bir erdem. Allah siz ve sizin gibi bilim insanlarını bu milletin başından eksik etmesin.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ilaç meninin geriye kaçmasına nende olan bir ilaçtır. Doktorunuzla konuşun çok gerekmiyorsa ilacı kesin. İlacı kesince 3-4 günde meni kaçması gidecektir.
Doktorunuz taşı endoskopi ile alacağım demişse öyledir. Sizi tedavi edecek olan doktorunuzdur.
En iyisini o bilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,393 soru

12,573 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...