Kuru ejekülasyon

3 gösterim
22 Ocak 2010 Clericuzieo sordu
Hocam Öncelikle dünkü cevabınız için çok teşekkür ederim.
Böbrek Tedavisi için gittiğim ürolog taş düşürmemi kolaylaıştırmak amacıyla XXXX adlı bir prostat ilacı vermişti.Sizce sorun bumudur? Bu ilacı kestiğim takdirde sorun düzelirmi? Yoksa başka birşeyden kaynaklanıyor olma ihtimali varmıdır?
Hocam ayrıca sizle ultrason ve ivp çekimlerimin sonuçlarını aktarmak istiyorum.Ürologum 5 gün içinde düşüremezsen müdahele ile(endoskopi) almamız gerekir dedi.Sizde öylemi düşünüyorsunuz.5 gün 30/06/2010 da doluyor.
Sonuçlar:
Ultrason : Sağ böbrekte minimal pelvikalisyel dilatasyon ,
Sağ böbrek üst polde 5mm,sol böbrek orta kesimde 5mm,alt polde 4mm boyutunda taş.
İVP : Sağ böbrek 13 cm boyutunda ve normalden biraz büyük ; sağ üreter distal kesimde 5mm boyutunda taş. sağ hidronefroz,sağ böbrek üst polde 8mm boyutunda taş.
Hiçbir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmanız, vakit ayırmanız çok büyük bir erdem. Allah siz ve sizin gibi bilim insanlarını bu milletin başından eksik etmesin.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ilaç meninin geriye kaçmasına nende olan bir ilaçtır. Doktorunuzla konuşun çok gerekmiyorsa ilacı kesin. İlacı kesince 3-4 günde meni kaçması gidecektir.
Doktorunuz taşı endoskopi ile alacağım demişse öyledir. Sizi tedavi edecek olan doktorunuzdur.
En iyisini o bilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,414 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...