Kuru ejekülasyon

3 gösterim
22 Ocak 2010 Clericuzieo sordu
Hocam Öncelikle dünkü cevabınız için çok teşekkür ederim.
Böbrek Tedavisi için gittiğim ürolog taş düşürmemi kolaylaıştırmak amacıyla XXXX adlı bir prostat ilacı vermişti.Sizce sorun bumudur? Bu ilacı kestiğim takdirde sorun düzelirmi? Yoksa başka birşeyden kaynaklanıyor olma ihtimali varmıdır?
Hocam ayrıca sizle ultrason ve ivp çekimlerimin sonuçlarını aktarmak istiyorum.Ürologum 5 gün içinde düşüremezsen müdahele ile(endoskopi) almamız gerekir dedi.Sizde öylemi düşünüyorsunuz.5 gün 30/06/2010 da doluyor.
Sonuçlar:
Ultrason : Sağ böbrekte minimal pelvikalisyel dilatasyon ,
Sağ böbrek üst polde 5mm,sol böbrek orta kesimde 5mm,alt polde 4mm boyutunda taş.
İVP : Sağ böbrek 13 cm boyutunda ve normalden biraz büyük ; sağ üreter distal kesimde 5mm boyutunda taş. sağ hidronefroz,sağ böbrek üst polde 8mm boyutunda taş.
Hiçbir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmanız, vakit ayırmanız çok büyük bir erdem. Allah siz ve sizin gibi bilim insanlarını bu milletin başından eksik etmesin.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ilaç meninin geriye kaçmasına nende olan bir ilaçtır. Doktorunuzla konuşun çok gerekmiyorsa ilacı kesin. İlacı kesince 3-4 günde meni kaçması gidecektir.
Doktorunuz taşı endoskopi ile alacağım demişse öyledir. Sizi tedavi edecek olan doktorunuzdur.
En iyisini o bilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,648 soru

10,854 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme problemi sertleşme kaybı sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 kasık fıtığı hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...