Testis Ağrısı ve Akıntı

15 gösterim
22 Ocak 2010 Zor Durumdayım sordu
Merhaba Hocam,
Benim testislerimde 5 yıldır devam eden bir ağrı ve dolgunluk hissi var.
Ereksiyon halindeyken örneğin mastübasyon esnasında şeffaf yapışkan bir sıvı gelmeye başlıyor ve boşalana kadar bu şeffaf sıvı devam ediyor. Nadir olarak idrar yaparken de bu şeffaf sıvıyı görüyorum.
Ayrıca testislerde şişlik, peniste devamlı geriye çekilme, küçülme sorunları var. (Nerdeyse içine kaçacak kadar geriye çekiliyor ve testisler şişiyor)
Bulunduğum şehirde bir üroloji uzmanına göründüm meni ve idrar tahlilleri istedi. Onların sonuçları henüz çıkmadı ama çok korkuyorum.
Benim hastalığım ne olabilir ve tedavisi nasıl olacaktır beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Birde ultrason çektirseydiniz iyi olurdu.
Bunları yaptırın sonucu buraya yazın. Korkacak bir şey olduğunu zannetmiyorum. Biraz evham yapıyorsunuz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,414 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...