Testis Ağrısı ve Akıntı

13 gösterim
21 Ocak 2010 Zor Durumdayım sordu
Merhaba Hocam,
Benim testislerimde 5 yıldır devam eden bir ağrı ve dolgunluk hissi var.
Ereksiyon halindeyken örneğin mastübasyon esnasında şeffaf yapışkan bir sıvı gelmeye başlıyor ve boşalana kadar bu şeffaf sıvı devam ediyor. Nadir olarak idrar yaparken de bu şeffaf sıvıyı görüyorum.
Ayrıca testislerde şişlik, peniste devamlı geriye çekilme, küçülme sorunları var. (Nerdeyse içine kaçacak kadar geriye çekiliyor ve testisler şişiyor)
Bulunduğum şehirde bir üroloji uzmanına göründüm meni ve idrar tahlilleri istedi. Onların sonuçları henüz çıkmadı ama çok korkuyorum.
Benim hastalığım ne olabilir ve tedavisi nasıl olacaktır beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Birde ultrason çektirseydiniz iyi olurdu.
Bunları yaptırın sonucu buraya yazın. Korkacak bir şey olduğunu zannetmiyorum. Biraz evham yapıyorsunuz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,814 soru

9,054 cevap

...