Testis Ağrısı ve Akıntı

15 gösterim
22 Ocak 2010 Zor Durumdayım sordu
Merhaba Hocam,
Benim testislerimde 5 yıldır devam eden bir ağrı ve dolgunluk hissi var.
Ereksiyon halindeyken örneğin mastübasyon esnasında şeffaf yapışkan bir sıvı gelmeye başlıyor ve boşalana kadar bu şeffaf sıvı devam ediyor. Nadir olarak idrar yaparken de bu şeffaf sıvıyı görüyorum.
Ayrıca testislerde şişlik, peniste devamlı geriye çekilme, küçülme sorunları var. (Nerdeyse içine kaçacak kadar geriye çekiliyor ve testisler şişiyor)
Bulunduğum şehirde bir üroloji uzmanına göründüm meni ve idrar tahlilleri istedi. Onların sonuçları henüz çıkmadı ama çok korkuyorum.
Benim hastalığım ne olabilir ve tedavisi nasıl olacaktır beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Birde ultrason çektirseydiniz iyi olurdu.
Bunları yaptırın sonucu buraya yazın. Korkacak bir şey olduğunu zannetmiyorum. Biraz evham yapıyorsunuz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,393 soru

12,573 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...