masturbasyon sonrası mesanede ağrı

142 gösterim
17 Haziran 2009 ankaradan sordu
sayın hocam yaklaşık 10 ay kadar önce uzun süren bir masturbasyon yaptım (yaklaşık 3-4 saat) ve sonunda da boşalmadım. Bunu bırakıpta ayağa kalktığımda testislerimde aşırı bir ağrı hissettim tuvalete gittiğimde sol testisimin üzerinde testisin yaırısı kadar bir şişlikle karşılaştım elimle vurmaktan dolayı travmatik olarak şişmiş olabilecerğini düşündüm veya boşalmamış olmamdan dolayı olduğunu düşündüm
hemen boşaldım.
Ağr yoğun şekişlde günlerce devam etti eşime de söyleyemedim çok acılı günler yaşadım.
Doktora gittiğimde varikosel olduğunu söyledi (1-2 grade) ve bir kist tespit edildi. gittikçe daha iyi olmakla birlikte 3 ay ağrı devam etti. daha sonra birkez daha aynı şeyi denediğimde yani uzun süre boşalmadan masturbasyon yapmak,başa döndüm resmen kahroldum ağrılar yine aşırı arttı şimdi artık gün içinde ağrımıyor.
ancak penisin ucundan hafif su gelecek kadar 10-20 dakika uyarsam boşalayım veya boşalmayayım ertesi akşam ve devam eden 3 gün mesane bölgesinde noktasal ağrı oluyor bu 4 aydır var bunu da doktora sordum doppler çekildi bişey yok dedi ancak şu ibare vardı ; seminal vesikül büyümüş konturu lobule ... biraz araştırdım erbezi sanırım s. vesikül ve yeri de mesane civarında.
gerçi siyahla kalın olarak yazmamışlar rapora acaba gözlerinden mi kaçtı diye düşündüm bu büyüme mi masturbasyondan sonra ağrı yapan açıkçası çok dertliyim sık olmasa da masturbasyon yapmak durumunda oluyorum rahatlamak için ama daha sonra günlerce sıkıntılı oluyor bu bölgem.
varikosel den dolayı allaha şükür bir ağrı hissetmiyorum,beni cinsel anlamda heyecanlandıracak bir şey yapmazsam günlerce rahat oluyorum varikosel çok hafif bir ağrı bazen yapabiliyor .
oktorum çok ilgisiz ve sanırım bilgisiz bunları anlatmama için fırsat vermedi
penisim tam olarak sertleşmeden ucunda ıslaklık olacak kadar heyecan duyduğumda ertesi gün bunlar oluyor.
Karşılık beklemeden yaptığınız bu kutsal hizmet için allahtan sizin için sağlık ve huzur diliyorum.
saygılarımla...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Uzun süre boşalmalar veya evlilerde tam boşalma olmayınca, geri çekmelerde bu ağrılar olabiliyor.
S. Vezikülde iltihapta bu ağrılara nende olur. Bu bez iltihaplanınca akla prostat iltihabı getirir. Bana kalırsa bu doktorunuz olmazsa bile başka bir doktora prostat muayenesi olun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,440 soru

82,447 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe prostat iltihabi
...