hypospadias

4 gösterim
17 Haziran 2009 Nihat sordu
slmlar.. hocam benim penisimde 3 tane idrar deliği var 3 kez amaliyat oldum istenilen sonuç alınamadı. size sormak istediğim şey bu delikler yani pasif olanlar dışarıdan kapatılamaz mı delik boyunca penisin içine doğru herhangi müdahale yapılmaksızın. ben sözlüyüm ama sırf bu hastalığım yüzünden ayrılma noktasına geldim evlenmeden öncede bu durumu anlatmak inanın bana çok zor geliyo ne yapmalıyım. bilgileriniz için tşkler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
İdrar gelmeyen delikleri tabii ki kapatmak mümkün ama bu delikler zaten kapalı ve size bir zararı yoktur. Hypospadia ameliyatı sırasında bu deliklerin kapatılması lazımdı.
Neyse doktorunuza söylerseniz bir hal çaresi söyleyecektir.
Sır bu yüzden sözlünüzden ayrılmanızı da anlamış değilim. Kıza bu delikleri mi söylediniz veya gösterdiniz?
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,440 soru

82,447 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe prostat iltihabi
...