penis yamukluğu ve işeme sorunu

18 gösterim
17 Haziran 2009 fatih sordu
s.a. Hocam ben onsekiz yaşında bir gencim penisim musluk şeklinde biraz öne eğik bu bi sorun olurmu bilmiyorum tıbbı bir operasyonla değilde belirli saatlerde masaj yaparak felan düzelirmi ?. Bu sorunun küçükken penisimi yanlış şekilde düzeltmemle kaynaklandığını düşünüyorum banyodan felan çıktığımda yada sabah kalktığımda öne doğru eğer büker öyle çamaşırımın içine sokardım.
Birde bu aralar masturbasyon yaptıktan sonra işeyemiyorum bir iki haftadır olmayı başladı. Aynı zaman sol karın boşluğumda bi ağrı var onla alakalı olabilirmi acaba?
Şimdiden teşekkürler hocam biraz uzun yazdım kusura bakmayın...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Penis zaten biraz öne doğru eğik olur. Ama bu aşırıysa ve açı yapıyorsa zararı olabilir. Ne derece eğri ve tedavi için ne yapılabilir, bunu anlamak için bir uroloji uzmanına görünün.
Masaj yaparak düzeltemezsiniz.
Masturbasyondan bir müddet sonra işeyememek normaldir. Belki iltihap varsa bu süre biraz daha uzayabilir.
Sol boşluktaki ağrıda böbrek iltihabı olabilir. Tabii ki tahlil ve film, ultrason yaptırmadan belli olmaz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,440 soru

82,444 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe prostat iltihabi
...