3 gösterim
17 Haziran 2009 Harun sss sordu
İyi günler sevgili hocam. Benim bir sorunum var hocam. Ben Daha 9 10 yaşlarından ta bugüne kadar sürekli Masturbasyon yapıyorum ve benim masturbasyon yapma şeklimde çok değişik, Böyle iki bacağımı sıkıştırıp, kendimi biraz zorladığımda, rahatça boşalma oluyor bende ve genellikle 9 10 yaşlarındayken bu sürekli böyleydi. Fakat artık masturbasyon yapma şeklim normale dönüşmüş.Sevgili hocam, Bunula birlikte benim Ayaklarım da incelik var, Yeterli kas gelişmediğini düşünüyorum. kollarımda da aynen öyle incelik var. Acaba diyorum, bu sorun, Zamanla Fazla Masturbasyon yapmamdan mı kaynklanıyor, Çünkü bende öyle bir sorun yoktu. İçimde öyle bir tereddüt var. Birde hocam diyorlar, Her boşalımında, Sürekli vitamin kaybı oluyor diyorlar. Acaba Kemiklerim, Vitamine doymadığı için mi böyle ince. Ne olur bu konuda bana yardımcı olursanız ve ayrıntılı bir bilgi verirseniz, çok çok sevinirim. Sevgi ve saygılarımla hocam. İyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Not: Lütfen konu başlığı yazın

Ayak bacak inceliği masturbasyondan olmaz.
Boşalmada neden vitamin kaybı olsun ki? Vitaminleri yiyince oraya mı toplanıyor? Ama enerji kaybı oluyor derseniz doğru derim.
Kemik gelişmemesi için bir ortopedi doktoru ile görüşün.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,476 soru

82,479 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron testis torsiyonu kronik prostatit mezi spermde gariplik penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sağ testis penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...