ereksiyon problemi

36 gösterim
17 Haziran 2009 olmuyorbirturlu sordu
merhaba hocam,
1.5 senedir evliyim ve evlendiğimiz zamandan öncesinde de, sonrasında da mastürbasyon yapmaya devam ettim. bundan 3 ay önce ereksiyon problemim başladı ancak mastürbasyon yapmak istediğimde de tam sertlik olmuyordu. üroloji ve psikiyatri uzmanına göründüm ve birkaç ilaç verdiler ancak mastürbasyon yaparken tam sertlik oluşmasına rağmen, eşimle denediğimiz zaman yeterli ölçüde tahrik olmama yetecek durum olmasına rağmen hiçbir hareket olmuyor. 3 defa denedik ve sertleşme gerçekleşmedi. şimdi remeron 30mg kullanıyorum ancak cinsel ilişki yasağımız var.
hocam bu hep böyle devam edecek bir unsur mudur? mastürbasyon anında rahat olduğum için ereksiyon oluyorken, cinsel birliktelik öncesi olmaması tamamen psikolojik midir? ön sevişme sırasında daha 4 hafta öncesine kadar sertleşen penis şimdi hiç sertleşmez oldu. fiziksel testlerimin tamamı normal bu arada. cinsel birlikteliğim arzulamamda da doğal olarak bir düşüş var ama olmasını da çok istiyorum artık!
yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hocam.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Fiziksel bir şey bulunamadıysa olay büyük ihtimalle psikolojiktir.
Bana kalırsa psikiyatri uzmanına devam edin. Öyle 1-2 gitmeyle olmaz, devam etmeli onun tedavisi ve tavsiyesine uymalısınız.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,417 soru

82,412 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi prostat perhiz prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe hiv şüphesi
...