sabah ereksiyon problemi

54 gösterim
17 Haziran 2009 kose948 sordu
hocam s.aleyküm. tik problemimden dolayı 1 sene kadar günde 1 prozac ve 1mg rileptid(risperidon) kullandım. haziran 2008 de başladım ağustos 2009 da bıraktım. cinsel isteğimde biraz azalma var.bir de eskiden sabah uyanınca idrar yapana kadar sertleşme olurdu ama yaklaşık 9 aydır sabahları ereksiyon olmuyor. normalde bi uyarıcı + elim ile müdahale sonucu sertleşme oluyor. mastürbasyonda tam sertleşme oluyor zaten.ayrıca bazen hafif uykuda dikkat ediyorum, gece de sertleşme oluyor. ama sabah uyanınca sönük oluyor,bu bir problemmidir? bir de bu ilaçlar bünyemde kalıcı hasar bırakmış olabilir mi? (26 yaşındayım,bekarım,yanlız yaşıyorum, özel bir bankada görev yapıyorum,ekonomik kriz nedeniyle iş baskısı,bunun sonucu da stres artışım da var 1 yıldır,bu da etkilimidir)
Saygılarımla
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şikâyetleriniz tamamen strese bağlıdır. Ayrıca tik için kullandığınız psikiyatrik bir ilaç varsa oda yapabilir. BU nedenle siz psikiyatri doktorunuzla görüşseniz ve stres giderci bir ila alsanız bütün şikâyetler geçecektir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,478 soru

82,479 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron testis torsiyonu kronik prostatit mezi spermde gariplik penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sağ testis penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...